Wątek dotyczący artykułu

WTA Toronto: Miłe złego początki, Agnieszka Radwańska przegrała z Simoną Halep

Znakomity pierwszy set nie wystarczył Agnieszce Radwańskiej do pokonania Simony Halep w Toronto. Rumunka wygrała i odniosła 300. zwycięstwo w karierze.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

meczyk ciekawy Aga grała dobrze jak nie na nią atakowała O_o Simona umiała się odrodzić szacun ale smiem twierdzic, ze to przez ekscytacje Jońcy. Gdyby nie przezywal orgazmu mysle ze byloby lepiej. Nie moge sluchac Joncy jak ekscytuje sie i gada brednie np. Aga traci podanie przerwa po przerwie Jonca mowi "nic sie wielkiego nie stalo jeszcze 2 secie" no jasne strata podania to pikus. Sakowicz Kostecka zaczela byc rozsądna a Jonca dalej buja w oblokach. Nie zarzucam nic Adze grala spoko odwazniej niz ma w zwyczaju ale Jonca i jego zaklinanie rzeczywistosci. To przypomina rodzica z podstawowki, ktory widzi tylko swoje dziecko. Aga jest jedną z wielu zawodniczek w WTA ale jak widzialem na zachodzie stacje komentujace mecze swoich az takich glupot nie plotą jak Jońca. To niesmaczne i wlasnie przyklad rodzica z podstawowki - jego dziecko ryskuje najlepiej, najlepsze oceny i najlepszy występ na dzien matki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

najgorszy komentator ever a dają go najcześciej ehhh inni przy nim to prawdziwy miód dla ucha. Nieraz oglądam WTA bez głosu ale lubie brzęd piłeczki o rakiete no ale ten jego głos masakraaaa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ktosia

Zgadzam się, niestety on chyba najczęściej komentuje mecze Agi a tego nie da się słuchać. Nie wymagam bezstronności bo wiadomo, ze trzyma kciuki za Radwańską, ale jego ekscytacja przypomina mi Szpakowskiego. Chyba żaden inny komentator mnie tak nie drażni.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

Szpakowski ma ciekawą barwę głosu ale jonca jest na maxa irytujący a o bezstronnosci to nawet nie wspomnę gosc jest jakims psycho totalnym i nikt go nie stopuje jak z kims w parze komentuje nie wiem czemu tak

| Odpowiedz
blokuj
LA

wybacz ale on przeżywa orgazm za orgazmem na stacji, nie mam ochoty tego słuchać. to intymna sprawa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
LA

bleeeh. najgorszy komentator ever. juz nawet Jonca jest lepszy z tym swoim kultowym "wierzymy, pani Agnieszko"

| Odpowiedz
blokuj
wislok

porozmawiajmy spokojnie:) Cenię jego umiarkowanie, widziałaś go kiedyś,rzetelny, norm,alnie ubrany,bez żełów , nie gwiazdorzy.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

nikt nie drazni mnie tak jak jonca a najlepsi sa na Polsacie szlemy na eurosporcie tez sa ciekawie komentowane poza oczywiscie stopą i tym jego pretensjonalnym tonem glosu nauczyciela ktory uczy widzow on i jonca najgorsi na max

| Odpowiedz
blokuj
Ktosia

Zapomnialam o tych z eurosportu, tam lubię Sikore i Domańskiego. Stopa ze swoim zrzedliwym tonem i ogólnym czepialstwem rzeczywiscie jest irytujący

| Odpowiedz
blokuj
Ktosia

Straszny z niego plotkarz i gaduła to racja, ale lubie w nim to że zawsze wydaje sie być w dobrym humorze co np po 3 godzinach słuchania zrzędzącego Stopy daje dobrą równowagę :)

| Odpowiedz
blokuj
Fanka Rogera

No racja Stopa jest też męczący . Ale Sikora za dużo ględzi jak na mnie . Ogólnie komentatorzy sportowi wszyscy są teraz irytujący, Ech kiedyś to byli komentatorzy ...

| Odpowiedz
blokuj
Ktosia

A gdybyś miała wybrać najepszego z tych którzy są to na którego byś postawiła? :) A co do Rogers Cup to jakoś taki od razu mniej ekscytujący bez Rogera...

| Odpowiedz
blokuj
Fanka Rogera

Jeśli chodzi o tenis to lubię Lewandowskiego, Olejniczaka , Celta/ uważam że fajnie komentował kiedyś / . Może też być Katarzyna Nowak - choć nie zawsze. Mam na myśli tych którzy są spokojni i rzeczowi - bo te emocje w tenisie są niepotrzebne. Co do innych dyscyplin to nie wiem , lubię tych z Eurosportu co komentują biatlon i kolarstwo - chociaż tez ględzą ale nie nudno. A Ty jakie masz typy ?

| Odpowiedz
blokuj
Ktosia

W innych dyscyplinach nie zwracam zbytnio uwagi (i rzadko oglądam), a jeśli o tenis to zdecydowanie Lewandowski. Nie mówi za dużo, nie krzyczy, nie odciąga uwagi od meczu co jest super. Dokładne przeciwieństwo Jońcy jak dla mnie, aż szkoda że nie komentuje też meczów facetów. Na Polsat Sport chyba Olejniczak. Lorek jest zuoełnie zakręcony i te jego metafory i anegdoty, dobre na chwile, ale przy dłuzszym meczu nie do zniesienia :) Kasia Nowak mnie bawi swoim sposobem komentowaniai rozbudowanymi zdaniami ("ta szybkośc, ta celność, to skupienie, ta dokładność"). A na eurosporcie najbardziej lubie Domańskiego, też gawędziarz, ale do zniesienia :)

| Odpowiedz
blokuj
Fanka Rogera

Owszem Domański też . Zdecydowanie nie lubię Strączy. Jońca to kompletna porażka , po prostu trzeszczy trzy po trzy , jak się zacznie zachwycać Agą to wiadomo że zaraz będzie po meczu ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
wislok

Jońca to porażka na każdym polu. W piłce nożnej też nie do zniesienia. Zresztą wystarczy na niego spojrzeć- w życiu żadnego sportu nie uprawiał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ktosia

Strączy... to ta która się tak zapowietrza w połowie zdania? Komentatorek z eurosportu nie rozpoznaje, ani mnie ziębią ani grzeją. Oglądam większość meczów Agi i innych zawodniczek kiedy lecą na TVP (chociaż o wiele bardziej podoba mi się tenis męski) i pewnie oglądałabym ich jeszcze więcej gdyby ktoś mi obiecał że nie trafię na Jońce jako komentatora. A jak jest to jeszcze mecz z Kerber i słyszę 'Kerberówna' co chwile.. ughh. Wiem, że Angelika ma polskie korzenie itd, ale mnie to drażni. Dobrze że nie mówi 'Williamsówna' albo jakoś :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.