Wątek dotyczący artykułu

Witold Skrzydlewski: Wielkie widowisko. Utarłem nosa przemądrzałemu gościowi

Orzeł Łódź sprawił niespodziankę i pokonał na własnym torze MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovię 51:39. - Ostrowian zgubiła pycha. Mnie cieszy, że to było wielkie widowisko - mówi Witold Skrzydlewski.

przeczytaj cały artykuł

piknikpsz

Kto jest przemądrzały? Bo po przeczytaniu tekstu dla mnie to Pan Skrzydlewski tryska butą i pychą!!! Kolejny raz ten Pan z Łodzi ocenia kogoś przez swój pryzmat i pomimo ogromnej sympatii do Orła to wasz Pan "Wicio" i jego opowieści są dla mnie "niestrawne".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzys

no ale oni go bronia ze on jest namadrzejszy a wypowiedziami swoimi to on chyba już obrazil większość klubów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k44

Przede wszystkim szczytem arogancji są wypowiedzi typu: "jak będzie nowy stadion to awansujemy", "awansujemy w 2016", "poruszę niebo i ziemię..." etc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
k44

Tak się składa, że byłem, ale co to ma wspólnego z moją wypowiedzią? To nie deklaracjami i stadionami się awansuje, tylko na torze, więc przydałoby się więcej pokory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.