Wątek dotyczący artykułu

Fatalna kontuzja Darcy'ego Warda! (aktualizacja)

Darcy Ward jest już po pierwszych badaniach w zielonogórskim szpitalu. Ich wyniki są bardzo niepokojące. U Australijczyka zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego!

przeczytaj cały artykuł

Crooky

Witam

Generalnie rzadko sie udzielam tutaj ale tym razem musze.

Jestem z Zielonej Góry , byłem na meczu, widziałem co się działo.
Po 1 do administratorów forum. Nie usuwać tego komentarza bo niektore rzeczy trzeba powiedziec dobitnie.

FnF - w zyciu nie widzialem takich zjebow jak wy. Nie ma za grosz honoru, dzisiaj osiagneliscie dno. Jestescie zerami kompletnymi, obyscie umierali w katuszach. Nie macie za grosz honoru ani czlowieczenstwa. Zawodnik lezal na torze a gnoje wykrzykuja same najgorsze obelgi. Wstyd ze takie scierwo chodzi po swiecie.

Reszta kibicow, prawdziwych kibicow pokazala dzisiaj jaja. Okazuje sie ze w cale ten pierdol*** fnf nie jest porzebny i niech najlepiej wypier*** ze stadionu. Dowhan powinien gnoja zalatwic zakaz stadionowy.

Darcy Ward- wielka tragedia, bylem nawet w szpitalu dowiedziec sie o jego stan zdrowia ale niestety nie bylo jak. Czuje ogromny zal bo uwazam ze jest to najlepszy zuzlowiec na swiecie i mam tylko nadzieje ze zdarzy sie jakis cud i chłopak bedzie mogl chociaz chodzic.

Przykro jest mi ogromnie ze takie scierwa jak pseudo kibice z falubazu chodza po tej ziemi.

Za wszystkie indydenty negatywne na meczach w imieniu tych pierdo*** cepów normalni kibice mogą przeprosić (jak np. z Wrocławiem)

Oby takich kontuzji wiecej nie bylo, dzisiaj caly zuzlowy swiat w smutku

Peace, zdrowia Darcy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (43|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
SzadolCapone

Nie wiem jak tym ludziom nie wstyd.Wiadomo, ze narazil sie ta akcja z szalikiem, ale mogli zachowac troche kultury, bo jednak uratowal on Falubaz przed spadkiem a wiadomo, ze kazdy zuzlowiec wyjezdzajacy na tor ma swiadomosc, ze to moze byc jego ostatni bieg.Ward mi zawszy byl obojetny, ale chcialbym go zobaczyc jeszcze na torze, bez wzgledu na klub.Wracajac do fanklubu, sa z pewnoscia sposoby by to calkowicie rozwiazac.Maja nazwiska i pewna liste czlonkow, wiec na miejscu Dowhana cos bym z tym zrobil.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ed-CkmW

Nie przejmuj się patologią, rozumni ludzie wiedzą, że większość kibiców, to zwykli ludzie, a z oszołomami i fanatykami (jakimikolwiek, nie tylko sportowymi), to na pohybel.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Nowik

Piękny komentarz przyjacielu. My kibice możemy się kłócić ale pamietajmy jak niebezpieczny jest to sport i szanujmy zawodnikom a w takich chwilach jak ta jednoczmy się

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
rądek

tak-oby właśnie mógł chociaż chodzić- to jest najistotniejsze dla najlepszego żużlowca na Świecie jakim jest Darcy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Blaszka Torun

uwazam,ze nie musisz przepraszac za tych troglodytow.Wystarcza takie komentarze jak Twoj,aby uswiadomic wszystkim,iz w kazdym zuzlowym miescie sa kibice i szczeniaki g..o wiedzacy o sporcie i zyciu_pzdr

| Odpowiedz
blokuj
Crooky

zalatwiaj mu zakaz jesli chcesz, ale niech najpierw tym gnojom zalatwi. Pierd*** zwierzęta, mówie wam to nawet ludzie nie są, stalem niedaleko jakiegos goscia z fnf to w oczach bylo tyle nienawisci ze to az straszne. Banda dzikusów i degeneratow, niemajacych za grosz honoru. Teraz to tylko modlić się zeby z Darcym bylo okej. Chłopak w moim wieku a tu spada na niego taki cios

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
speed_koleina

Właśnie o tym piszę cały czas i jestem tylko "-" przez ekipę z winnego grodu. Masz rację w 100%. To woła o pomstę do nieba ten bandytyzm! Po co tworzyć sektory rodzinne, dziecięce, chwalić się ciekawymi inicjatywami jak w tej samej chwili takie gó.no się odwala po drugiej stronie stadionu. Czego można nauczyć te dzieci,.....bandytyzmu, agresji, biegania po torze, rzucania krzesłami. Czym skorupka za młodu nasiąknie.........

| Odpowiedz
blokuj
Staleczkaaa

tak, ale jak Ci kibice robią coś "spektakularnego" (race, szaliki na jezusie itp.) to wszyscy im poklaskują ... tak się ich właśnie napędza

| Odpowiedz
blokuj
cieślaczek cwaniaczek

Nie logowałem się tutaj od wielu miesięcy, ale po tym komentarzu musiałem wejść i Cię poprzeć, choć do Falubazu mam stosunek całkiem obojętny. Ale takie śmieci o których piszesz wieszałbym za jaja na stadionowym płocie. Pełne poparcie i bardzo dobrze że napisałeś to bez owijania w bawełnę. Trzymam kciuki za Darcy'ego i nawet boję się myśleć co mu naprawdę grozi. To jest straszne.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Wow. Szacun, szacun, szacun. W końcu ktoś z Zielonki rozsądnie i stanowczo przemówił. Szacun za odwagę i honor! Jesteś tym prawdziwym kibicem o których tak piszą ci którzy ciągle usprawiedliwiają tą hołotę. Nie rozumiem tylko dlaczego jesteś sam!
Jeszcze raz podkreślę szacunek dla CIEBIE za te słowa oby ten gnój w Zielonej się skończył.
PS. Swoją droga nie rozumiem dlaczego cała reszta szuka za wszelką cenę usprawiedliwienia dla tych popaprańców. Możesz mi to wyjaśnić bo ja naprawdę tego nie rozumiem?

| Odpowiedz
blokuj
GetwellDarcy

nie jest sam,baaardzo dużo ludzi nie utożsamia się z tym bydłem,po tych okrzykach namawiałem ludzi zeby opuszczac ten sektor,w efekcie krzykacze zostali sami pięknie pozując do policyjnej kartoteki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
speed_koleina

Możliwe tylko jak się o tym pisze dosadnie tak jak kolega to wielcy obrońcy super magii się rodzą. Jak się patrzy na filmiki z trybun K to nie widać odseparowania jak to nazywasz "bydła" "Lubinian" itd. Bierz pod uwagę, że brak odpowiednich określeń wskazuje na "zgodę na to coś". Nie można też przeinaczać faktów bo przestaje się być wiarygodnym.
Popatrz na filmiki jak ludziska wspólnie się bawią z jak to określasz "bydłem".
Trzymają się razem za ręce, kopyta, ... , jedni krzyczą drudzy muczą,..... Czy tak widziałeś do tej pory wspólne zabawy?
Jak biegali po torze i zrywali barwy Sparty to ukryli się pewnie w dziecięcym sektorze? Dlaczego wtedy nie opuściliście trybuny? Wtedy nie było wam wstyd? Pamiętasz pierwszą oprawę wywieszona na K i przywitanie Warda? Wtedy też nie było Ci wstyd? Czyli co idziesz z tłumem? Ruszyło trzech poszła i gromadka nagle identyfikować się przestaliście z kumplami?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.