Wątek dotyczący posta na blogu

Darcy dziekuje Ci za.....

użytkownik usunięty

Darcy dziekuje Ci za wszystkie chwile radosci po wygranych biegach lub meczach, za stany wkur.... po Twoich wojarzach nocnych i zawalonych meczach. Dałeś Mi poteżne emocje widzac Ciebie na torze, ktorych bedzie Mi brakowalo do konca zycia. Dla mnie byłes, jestes i bedziesz NAJWIEKSZYM TALENTEM W TYM (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
FAN_FALUBAZ

Dmuchawca nie może być ale system band stosowany na prostych też wymaga korekty. Aktualnie na prostej sa zazwyczaj bandy z pleksy-plastiku zamontowane na metalowych słupach które są przymocowne do betonowego podłoża. Myślę że wzrować należałoby się np na ringu bokserskim, gdzie sztywna banda (plastik) przymocowana by była do gumowych lin, drugi pomysł to zastosowanie obecnych band na prostych z tą jednak rożnicą aby wewnętrzna część bandy była wykonana ze sztywnego materialu ktory nie mogłby "wciągnąć" kierownicy ani haka, uderzenie w taką bandę byłoby bardziej bolesne niż w obecne bandy, ale nie takie jak dechy gdzie jak widać kolejna tragedia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Bandy na prostych były ale podobno wciągały zawodników.
Może dobrym rozwiązaniem zamiast dmuchawców było by na prostych zamiast gołych dech były takie materace jak w szkole gdy skaczą przez np. kozła czy skrzynię?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

tu bardziej chodzi o to, że te bandy się ani o centymetr nie odchylają. na moje mogą być nawet dechy ale żeby energię z uderzenia coś amortyzowało. nie potrzeba żadnej filozofii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

Jednak trzeba coś z tym zrobić tak być nie może.Nikomu źle mnie życzę jak mało brakowało by uderzył w Patryka. Kto wie czy nie zamortyzowało by tego uderzenia? I śmiem twierdzić że obu by się nic nie stało.

| Odpowiedz
blokuj
Wzzzwz

Wydaje mi się że akurat w tym wypadku kręgosłup został uszkodzony w momencie kontaktu z torem, a nie z bandą, co nie zmienia faktu, że gdyby pomyślano o tym, to do dziś swą jazda cieszyłby Richardson....

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-BeStrongDarcy

Ja również tak sądzę, bo wpadł w bandę na zgiętym kręgosłupie, i centralnym punktem głowy. Kręgosłup przyjął wtedy energię uderzenia w pionie, do momentu jego zgięcia na wysokości feralnych odcinków...

| Odpowiedz
blokuj
PempuśBKSFanatyk

1. Obowiązkowe amortyzatory na kręgosłup(swoją drogą po meczu z Loko podejdę w parku maszyn do kogoś, kto w nich jeździ i zorientuję się jak działają)
2.Bandy jak w Szwecji, (jak chcesz to udostępnię ci na facebooku film pokazujący jak to wyglada)
Nic więcej się chyba nie da zrobić.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

ale nie sprzeda się to tak jak upadki. smutne ale prawdziwe. syfom tylko o to chodzi aby jak najwięcej wyciągnąć z kliknięć a nie na informowaniu

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

w GP w NZ Jason Bunyan jeździł w jakiejś prototypowej konstrukcji poduszki założonej na ciało, która w momencie upadku napełnia się powietrzem. ciekawe rozwiązanie. nie wiem zbyt wiele o tym produkcie, czytałem tylko na jakimś portalu o tym i mnie to zaciekawiło. może warto się temu przyjrzeć?

| Odpowiedz
blokuj
Wzzzwz

Ja bym dał ewentualnie jakieś sprężyny za bandą aby amortyzowały upadek, rozwiązań jest pełno, ale potrzeba chęci z centrali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.