Wątek dotyczący artykułu

Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

Kibice SPAR Falubazu Zielona Góra pojawili się pod szpitalem, w którym przebywa Darcy Ward. - Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego - powiedział jeden z fanów.

przeczytaj cały artykuł


KSFalubaz

Jeśli chodzi o machające ręce,to na pewno nie były ręce Darka.Najprawdopodobniej Holdera lub jednego z mechaników.Być może gest wykonany na prośbę Darka,co byłoby miłe.
W kwestii wrzucania wszystkich kibiców Falubazu do 1 worka,to niestety muszę stwierdzić,że jeżeli ktoś opluwa 99,5% kibiców za zachowanie pozostałych 0,5% to musi mieć iloraz inteligencji tych drugich. Jeżeli ktoś nie chodzi na ostatnie mecze w ZG albo nie jest w stanie pojąć zmian jakie zachodzą na W69 w ostatnim czasie,nie powinien zabierać głosu.Otóż od meczu ze Spartą mamy tu swego rodzaju rewolucję w sferze kibicowania."Stadion" powiedział "dość" w momencie akcji z flagą Sparty,a "nie dla Warda w Falubazie" dopełniły dzieła.Normalni kibice stanowiący 99% trybun przestali się identyfikować z taką formą "kibicowania" i nie wytrzymali.Efektem tego jest stan trwający do dziś,gdzie "władzę" na trybunach przejęły "pikniki", a po wypadku Darcyego można powiedzieć,że wyparły całkowicie "poprzedni ustrój".To co działo się po wypadku Warda i dzieje dzisiaj,powoduje znaczącą zmianę w mentalności kibiców (nie mylić z kibolami) i podejściu do zorganizowanego dopingu na W69.Ludzie w ZG chcą być dalej postrzegani jako Ci najwierniejsi,najbardziej nakręceni na Falubaz -w pozytywnym tego słowa znaczeniu,chcą podziwiać walkę i mieć emocje.Od dłuższego czasu wyczuć dało się,że atmosfera na stadionie nie jest już tą samą,która była w latach 2008-2013.Niestety Ci którzy ją stworzyli,także ja zniszczyli,chcąc wprowadzić na stadiony żużlowe zwyczaje kibolowskie rodem z kopanej.Jestem ciekaw jak będzie sytuacja wyglądała w przyszłym roku?Jedno jest pewne:nie będzie już tak jak kiedyś,bo "stadion" już nie da przyzwolenia dla akcji i okrzyków,które będą powodowały negatywny odbiór normalnych kibiców kochajacych Falubaz. Ludzie myśleli,że po akcjach na meczu ze Spartą miarka się przebrał,ale to co się stało w niedzielę wieczorem przelało czarę goryczy i frustracji.Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś padnie z 1 łuku hasło :druga strona odpowiada,a ona to uczyni.
Podsumowując: Tak samo w ZG jak w Lesznie czy Toruniu czy w Lublinie,zawsze wśród kibiców znajdzie się grupka osób,które mają delikatnie rzecz ujmując-diametralnie inne myślenie niż reszta ogółu,ale tak jak kibol nie da sobie wmawiać,że jest piknikiem,tak kibic nie da sobie wmówić,że jest kibolem.Niby wszyscy chodzimy na mecze w jednym celu,ale jednak na różne sposoby to pokazujemy.Ostatnimi czasy w ZG jest gołym okiem widoczne,jak kibice chcą być postrzegani a jak nie chcą.
Radzę się chwilę zastanowić zanim następnym razem ktoś wrzuci wszystkich do jednego worka,bo robiąc to pokaże innym,że sam ma niedostatki w obiektywnym myśleniu,charakteryzującym istoty rozumne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tony 76 RSKŻ

Nie ma no to żadnych szans aby to były jego ręce. Darcy jest po bardzo poważnej operacji kręgosłupa i jest to po prostu niemożliwe z medycznego punktu widzenia aby machał rękami przez okno:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.