Wątek dotyczący artykułu

Ruszył specjalny fundusz dla Darcy'ego Warda. "Będziemy wdzięczni za każdą sumę"

W czwartek Darcy Ward został przetransportowany do szpitala w Wielkiej Brytanii. Tego dnia uruchomiono również specjalny fundusz, na który można wpłacać datki na rehabilitację Australijczyka.

przeczytaj cały artykuł

jakub81

Nie kumam niektórych wpisów znieczulica,czy głupota,Darcy dostarczał swoja jazdą nam kibicom emocji i rozrywki na najwyższym poziomie.Teraz spotkała go tragedia on ma tylko 23 lata .Sam zarabiam nie wiele ale dam ile mam bo on sprawiał że moje szare życie stawało się przez chwilę kolorowe.Młody chłopak życie przed nim.Dla niego żużel to całe życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ŚWINSTER

Darcy dostarczał swoja jazdą nam kibicom emocji i rozrywki na najwyższym poziomie

Nam czyli komu ??? drużynie w której startował, a jak dawali mu mało to przechodził do innej. Ty gdybyś zarabiał tyle co on to byś węża nawet na torze udawał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jakub81

Masz rację,ludzie codziennie wydają kasę na pierdoły typu fajki alkohol panienki co to jest 20 zł za koszulkę a dam i 50 zł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
thelong

Darcy mógł też odkładać na taką ewentualność a nie hulać. Sam wydawał kasę na zabawę, od której nie stronił. Ja tam wole dać na hospicjum dziecięce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.