Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unię czeka trudne zadanie. "Torunianie będą się chcieli pokazać z lepszej strony"

Fogo Unia Leszno w dobrych nastrojach pojedzie do Torunia na mecz półfinałowy. W niedzielę pokonali bowiem Betard Spartę Wrocław bez Piotra Pawlickiego. - Udowodniliśmy naszą siłę - przyznaje Tobiasz Musielak.

przeczytaj cały artykuł


W-a-r-r-a-n

Kombinowanie z torem to akurat wasza domena, jesteście w tym najlepsi, nawet Gorzowska koleina na 1 łuku przy waszych muldach i ścieżkach to jak mgiełka przy wodospadzie, czasami idąc na skróty można się kompletnie pogubić, także się nie rozpędzaj bo możecie nie wyhamować i strzelić barana na Toruniu, tak naprawdę play-off już się dziś rozpoczął, Doyle pod play-off już wam Nikusia rozgrzał, tzn główkę mu podgotował, jeszcze został tydzień i wiele się może zdarzyć, wy już złote medale wieszaliście na karkach przed sezonem, a to nie działa, macie przykład Tarnowa w tamtym sezonie, że złoto w brąz się zmienia, albo przykład wasz, z drużynki w trampusiach prawie mistrzami zostaliście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.