Wątek dotyczący artykułu

Poruszający moment podczas Grand Prix Polski. Darcy Ward ogląda zawody!

Podczas Grand Prix Polski w Gorzowie kibice, a także zawodnicy dodali wiele otuchy Darcy'emu Wardowi. Przebywający w klinice w Wielkiej Brytanii Australijczyk oglądał zawody w telewizji!

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
emii

A czy zgwałcił, dziewczyna zrobiła aferę , bo sobie zapewne narobiła nadziei na niego a jak nic nie wyszło to podała, że gwałt. Popatrz trochę realnie. Lub też chodziło jej o kasę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miroslaw998

Czy można prosić moderatora o zablokowanie dożywotnie konta tej kanalii?
W chwili gdy cały omal świat łączy się w bólu z zawodnikiem,ta kreatura sądząc że jest anonimowa wprowadza atmosferę której normalnemu kibicowi odechciewa się nawet czytać.
Pokażcie swoją determinację i wyeliminujcie prowokatora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Zasady funkcjonowania tego forum są dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Czasem moderator, potrafi usunąć komentarz, albo upomnieć za banalne uniesienie lub przekleństwo. Od lat grasuje tutaj grupa skrajnych kretynów, którzy permanentnie jątrzą, sieją ferment i wzbudzają negatywne emocje. Czy to nikomu nie przeszkadza? A może SF jest to na rękę? Wypada uszanować czyjeś, odmienne zdanie, ale nikt nie musi się godzić na chamstwo, cynizm i skrajną ciemnotę, ograniczającą się niekiedy tylko do prowokacji. Ja kilku zablokowałem, ale przy pewnych artykułach, nie mam co czytać, bo komentarze tych właśnie osób się przeplatają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Kerad1 ZG

Damian .G. zasady tu ustala i albo w to wchodzisz albo nie :))))))))))) Zupełnie inną sprawą jest że chwiejne te zasady są lecz z tym też musisz się pogodzić Podam ci przykład na sobie " KERAD1 ZG" DO TEGO JAKIEŚ 9 INNYCH KONT REGULARNIE OD KILKU LAT BANOWANYCH I CO??????? "Mam to w doopie;))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mam to w ...

Pozdrawiam ;)))) PS Im sie wydaje że oni zasady ustalają ale to czysta fikcja;) Jak widzisz Przecież Multikonta sa zabronione:)))))))))))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kaz

Niby tak, ale ja na to za ,,leniwy" jestem. Gra nie warta zachodu. Wolę się od tego odciąć, niż szarpać i kombinować. Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
pojawiam sie i znikam

Gdyby nie wypadek, to długo był by pamietany tak jak napisałeś (i z deptania szalika Falubazu).
Teraz to juz nie ma znaczenia, bo chłopak ma 23 lata, całe życie przed sobą i zapłacił najwyższą cenę (nie wiem co gorsze śmierć czy całkowity paraliż w tym wieku) za to co robił przede wszystkim dla kibiców, a dopiero pozniej dla siebie i dla kasy. Oby go "naprawili" bo to jest straszny widok na tym zdjęciu, taki przykuty do łóżka... :-/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
rądek

to prawda,że widok Warda w szpitalnym łóżku jest przygnębiający ale ja osobiście ucieszyłem się,że Darcy zgodził się na pokazanie siebie w gronie usmiechniętych przyjaciół i rodziny. To naprawdę bardzo dobry przekaz/znak dla nas ..taki optymistyczny! że będzie dobrze! Darcy też lekko uśmiecha się. Ufam,że terapia postawi go na nogi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Big Lebowski

A Ty qwa jesteś taki święty? Nigdy nie zrobiłeś żadnego babola? Całe życie spędzasz na modlitewniku? Nie sądzę frajxrze. Spixrdalaj!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kerad1 ZG

16 minus to moja sprawka!!!!!!! i coś ci powiem zawsze chodziłem na W69 Od meczu z wrocławiem mie tam nie było !!!! Pewnie wiesz dlaczego !!!! Ale to co ty wypisujesz jest poniżej krytyki!!!! Poczytaj siebie zastanów sie również nad sobą i lub postaw sie teraz na jego miejscu!!!!!!!!!! Podkreślam i nigdy nie ukrywałem byłem jego przeciwnikiem w Falubazie ale przeciwnikiem a kim ty jesteś????/ ZWYKŁĄ WYWŁ.KĄ BRAK SŁÓW

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.