Wątek dotyczący posta na blogu

Rozmowy OT!

Crzyjk

Zgodnie z zapotrzebowaniem i wymogami czystości merytorycznej dyskusji , proponuję miejsce gdzie każdy bez skrępowania będzie mógł wyrazić swoją opinię na tematy nie ujęte w artykułach, lub nie związane ze sportem, zgodnie z odgórnie przyjętą zasadą:Ostrzeżenie od administracji: Zgłosił inny użytkownik. (…)

przeczytaj cały artykuł


Załamany Crzyjk

Przyłącz się do bojkotu SyFu, gdzie cenzura jest wiecznie żywa!
Inaczej myślący niż administrator StasiekM nie mają na SyFie czego szukać, jak nie wyznają jego jedynie słusznych poglądów:
[/quote]..Ludzie tacy jak Złamany Crzyjk i Stanzuk emanują zazwyczaj negatywnymi emocjami, narzekają, zrzędzą, szukają dziury w całym i są agresywni słownie. Nie dziwi mnie teraz, że są zwolennikami jedynej prawej partii, która w podobny sposób jest toksyczna. (nie pisze tego żaden POwiec ani Kukizowiec, tylko człowiek nie lubiący ludzi toksycznych), Peace panowie! Ale nie PIS...
..Nie piszę o wszystkich zwolennikach tej partii tylko tych dwóch. W podobny sposób zatruwają otoczenie. Nawet do dyskusji o tenisie potrafią wrzucić kompletne brednie o telewizjach prawdy i innych teoriach spiskowych. [color=red]Takim ludziom daję kompletnego bana. Zróbcie własne forum sportowe tylko dla ludzi prawicy i tam upolityczniajcie sobie wszystko od tenisa po grę w kręgle a nawet bierki..[/quote]
http://www.sportowefak...kcjonowalo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radagtor

Wojna to polityka tylko prowadzona innymi metodami. Sport zatem to też polityka, wszak wygasały konflikty zbrojne gdy odbywała się Olimpiada. Jeśli dzisiaj, w czasie Olimiady, nie przerywa się wojen jak kiedyś to tylko dlatego, że dzisiejsi politycy to zasr@ńcy bez etyki i zasad. Jak mawiał Lenin nawet kucharka może rządzić państwem i tak się też dzieje. Czego zatem można oczekiwać od dzisiejszych polityków, dla których tzw. demokracja to fasada za którą ci z@srancen prowadzą swoje podłe gierki. Ze Sportowych Faktów emanuje światopogląd jego właścicieli. A ci wpisani są w układ który Polską rządzi zza tylnego siedzenia, o czym juz przed laty zdecydował Jakub Berman. Wydaje im się że stoją po stronie lewicy a cóż to znaczy dzisiaj lewica albo prawica. To zwyczajne oszustwo, bowiem system jest jeden i w ten system wpisane są wszystkie partie jak sama ich nazwa wskazuje - systemowe. A wieć PO, PIS. SLD, PSL. Ich podział na lewicę i prawicę jest sztuczny, bowiem jest to jako całość formacja socjalistyczna, prokomunistyczna nawet, dążąca do tym samych celów i stosująca podobne srodki. Jednym z nich jest cenzura gorsza nawet od tej z czasów pierwszej komuny, bo tamta była ustawowa, a ta jest nieordynaryjna, raczej ordynarna i bez hamulców, mogą cenzurować co im się podoba i co tylko chcą.
Zatem jesli za ten post nie zostanę również zbanowany to przyłączam się do bojkotu od dnia 03.IX.2015 do dnia 17.IX.2015.
W tym czasie nie będę się udzielał na SF w żaden sposób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.