Wątek dotyczący artykułu

#Get Well Darcy - świat sportu wspiera Darcy'ego Warda

Australijczyk po fatalnym wypadku na torze w Zielonej Górze ma przerwany rdzeń kręgowy i jest częściowo sparaliżowany. 23-letni żużlowiec walczy obecnie w Anglii o powrót do zdrowia.

przeczytaj cały artykuł

Leonidas spod Termopil 1

,,Zielonogórska prokuratura zajęła się sprawą znieważenia żużlowca Spar Falubazu Zielona Góra Darcy'ego Warda przez pseudokibiców. Do zdarzenia doszło podczas meczu z GKM Grudziądz, po kraksie, w której Australijczyk doznał bardzo poważnego urazu kręgosłupa,,
Moim zdaniem coś nie halo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Leonidas spod Termopil 1

Otóż to nie halo, że jak owa patologia wbiega na tor, jest ewidentne zagrożenie życia i zdrowia to prokurator nie wszczyna postępowania a powinno w tym przypadku być wszczęte z urzędu, A w jaki sposób został znieważony Ward? Idąc tym tropem to połowa forumowiczów powinna dostać zarzuty i połowa kibiców na wszelkich stadionach. Pamiętasz jak na jednym z meczów piłkarskich prokuratura chciała postawić zarzuty za rasistowskie okrzyki? Jak się skończyło Sąd odrzucił je, bo krzyczał chór kiboli i nie da się jednoznacznie stwierdzić kto i co krzyczał. Tak jest w tym przypadku. dla mnie śmieszna sprawa, strzela się z armaty do wróbla. Nikt nie będzie ukarany, bo i za co? To nie jest sprawa dla prokuratora.
I najważniejsze, popierasz walkę z patologią stadionową a sam jesteś, zresztą nie jedyny patologią forumową.
Również są podstawy aby z powództwa cywilnego wszcząć przeciko tobie postępowania za znieważenie forumowiczów. Również znieważasz i na to są paragrafy, nawet wymieniasz nazwiska. Myślisz, ze jesteś bezpieczny bo kryjesz się pod nickiem? Nie różnisz się wiele od patologii, którą tak potępiasz. Reasumując, jeśli sam nie jesteś wporzo. to nie krytykuj innych.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pavlus RSKŻ

Kaczor i patologia? Hahaha :D Ciekawe stwierdzenie. Ukrywa się? Są osoby na tym forum (w rym ja), co go znają osobiście. Tobie teraz też można postawić zarzut za słowa, którymi określiłeś Kaczora. Wiesz o tym? Znieważyłeś go, więc należysz teraz też do patologii, tak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Άρτεμις

Kaczor i patologia...hahahaha..:) no to mnie rozbawiłeś od samego rana..:) Ja jestem oazą spokoju na forum,ale Kaczorkowi to nawet do pięt nie dorastam...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
gregbyd

Pojęcie Aniołek jest nieco kontrowersyjne i delikatnie niejednoznaczne, więc zalecałbym odrobinę powściągliwości w jego używaniu ;) Pozdro!

| Odpowiedz
blokuj
Kaczor_

Trzeba wysilić trochę szare komórki aby zrozumieć ,że tu nie chodzi o samo ściganie "przestępstwa" a o piętnowanie zjawiska jakim jest pseudokibicostwo,które prowadzi do wielu przykrych rzeczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.