Wątek dotyczący posta na blogu

SportoweFakty, czyli przekroczona cienka czerwona linia - cz. 1

użytkownik usunięty

Witam.Pisząc tego bloga, przypomniałem sobie, jak jeszcze nie tak dawno zaintrygowany oglądałem potyczkę jednego z użytkowników tego forum (Pabla), który został solidnego sierpowego za wklejenie linka. Skończyło się to dla niego miesięcznym banem, po którym na forum zawrzało. Na forum jestem około 3 (…)

przeczytaj cały artykuł

ЦТ

Żeby nie robić śmietnika, odpowiem zbiorczo w jednym poście:
Do ROSE i Cysio Nie przeczę, że w kwestii wulgaryzmów należy uważać. Żużel jest jednak emocjonalnym sportem, gdzie nietrudno o stresującą sytuację (upadek), a wtedy każdemu może się palnąć wulgarne słowo. Osobną (i ważną) kwestią pozostaje, czy przekleństwa są do kogoś kierowane. Jeżeli są ot tak rzucone w eter, bezosobowo, to w czym problem? Ocenzurować, w ostateczności usunąć i po sprawie. Co innego wyzywanie kogoś od męskich/damskich organów płciowych, pań lekkich obyczajów, itd. Większość to jednak rzucone w eter... tak mi się przynajmniej wydaje.
Druga sprawa - trolle. Sorry, ale mam zupełnie inne podejście. Nigdy nie zgodzę się na wariant, że ja kogoś blokuję, a blokowany mimo to ciągle o mnie pisze, prowokuje i zaczepia. Albo ktoś jest z jajami i powie mi to prosto w profilu, wypowiedzi do mnie, albo to jest zwyczajny słabeusz, Kiedy ja kogoś blokuję, a ktoś ewidentnie założył konto do prowokacji, to powinna działać administracja. Niestety ta prawie w ogóle nie działa, więc przy braku odpowiedniej reakcji mam prawo do pewnego rodzaju samoobrony.
Matall
Powiedz, że żartujesz? :D
Enigma
Pamiętasz, jak kiedyś wkleiłem link na Twoją tablicę? (screen, albo jakaś bodaj transmisja). Dostałem bana na tydzień, ale po zdecydowanej interwencji zdjęli mi po niecałej godzinie (SZOK).
Kiedyś wkleiłem pod jedną z relacji live link do... RADARU POGODOWEGO. Link zniknął zanim zdążyłem wrócić do relacji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.