Dyskusja

Wiesław z Czesławowa

przejdź na stronę użytkownika

szakaluch

Gdyby nie mój blog-typer o Ligue 1(który to blog ciężej teraz znaleźć) to usunąłbym swoje konto z tego coraz bardziej badziewnego portalu :P Zobaczę jak dalej publika będzie dopisywać u mnie(nie chciałbym Ich zawieść), dam sobie czas do następnej kolejki i wtedy zadecyduję co dalej z tym fantem zrobić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Szaki jeśli nic się nie zmieni usuwam konto.
Nawet nie mogę wejść na osoby obserwowane :(
Ze względu na Ciebie i innych znajomych jest mi bardzo przykro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Mi też jest przykro Margotko, jeśli będą odchodzić osoby Twojego formatu, to ja też nie będę się zastanawiał ;P Dajmy im jeszcze szansę na poprawę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
woj Mirmiła

Jeśli takie OSOBOWOŚCI forum jak Ty Margotko i wielu innych usunie konto z powodu galimatiasu wprowadzonego przez SF-WP, to i ja oczywiście pójdę za Wami... mam na razie (nikłą) nadzieję, że Redakcja pójdzie jednak po rozum do głowy i zejdzie z drogi samounicestwienia, chociaż raz - we własnym interesie - słuchając jednoznacznych opinii forumowiczów :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.