Dyskusja

Wiesław z Czesławowa

przejdź na stronę użytkownika

Άρτεμις

Najbardziej smutne w tym wszystkim jest to,że wprowadzono zmiany,bez żadnej konsultacji z osobami,dzięki którym ten portal tak naprawdę istnieje.Jestem w stanie zrozumieć ,że zmiany jakieś tam są potrzebne,ale to co dzisiaj zostało zrobione przeszło wszelkie pojęcie.Hm...najpierw zmiany a potem okazuje się ,że jest to jeden wielki niewypał,który chyba pasuje tylko i wyłącznie pracownikom SF.Wchodząc tylko na stronę główną można dostać oczopląsów...a potem zaczynają się schody.Problemy z logowaniem,problemy z pisaniem komentarzy.Problemy z wejściem na blogi,statusy...mało wyraziste avatary i brak jakiejkolwiek rozpoznawalności w przypadku osób odpowiadających.Nic kompletnie nie widać.Ujmując to w jednym zdaniu...Nowe SF zrobione byle jak,aby było...Mam nadzieję ,że tym razem osoby odpowiedzialne za to badziewie podejdą do sprawy jak dorośli ,odpowiedzialni ludzie,biorąc pod uwagę przede wszystkim zdanie użytkowników tego portalu.A może jestem naiwna...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

napisalas cala prawde, Asia, Asiu, Joasiu... ;)
niestety lacznie z tym, ze ostatnie zdanie to pytanie retoryczne... nikt sie nami nie przejmuje i tylko my sami tak dzialamy, ze jeszcze tutaj jestesmy... teraz chyba przesadzili i jezeli tego nie zmienia to ja wysiadam z tego pociagu...
pozdrawiam serdecznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.