Wątek dotyczący artykułu

Polacy skończyli turniej na trzecim miejscu. Zobacz końcową tabelę Pucharu Świata

Po dziesięciu kolejkach Polacy byli niepokonani w Pucharze Świata. W ostatniej serii spotkań przegrali po czterosetowej batalii z Włochami.

przeczytaj cały artykuł

yogi69

nie utracone sety, ale utracony punkt z Iranem odbija się czkawką niestety ;((
w Berlinie będą Niemcy (u siebie), Francuzi, Serbowie, no i Rosjanie już chyba gorzej nie mogą grać, a tam jeszcze gorzej bo awansuje tylko zwycięzca ;(( dzikiej karty do Rio nie ma niestety, obym się mylił, ale może się okazać, ze mimo swojej siły, jakości, charyzmy oraz wielkości naszych tam zabraknie ;0((
ale nie ma co uprawiać czarnowidztwa, trzeba się brać do roboty i zap***lać ;0)) Orły do boju !!!!!!!!!!!!
Ps. a może dzisiaj jeszcze stanie się mały cud ;pp ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
matrixxx

Utracone sety Z Rosją (frajerstwo), Japonię (blamaż) i JESZCZE JAKIKOLWIEK Z POZOSTAŁYCH :) Zwycięstwa 3:0 i nie ma problemów. W sytuacji gdy są 3 wyrównane drużyny lejące pozostałych prawie ZAWSZE decydują jakieś małe punkty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.