Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ zajmie się sprawą Ostrovii

Główna Komisja Sportu Żużlowego nie wyklucza kroków prawnych przeciwko działaczom i trenerowi Ostrovii w związku z wydarzeniami po finale Nice PLŻ.

przeczytaj cały artykuł

rick-ostrow

ok. można i nawet trzeba mieć do nich pretensje że pojechali słaby mecz ale w takim razie powiedz mi po kiego licha są treningi w piątek i sobotę przed meczem? Czy czasem nie po to by najlepiej dostosować silnik i przełożenie do toru? A w dniu meczu Cieślak robi tor całkowicie inny,zmoczony... Dokładnie taki jaki pasował łotyszom w rundzie zasadniczej... Nie dziwne? Dla mnie bynajmniej zagadkowe... Ale jak szumią we łbie nocne procenty... Zakpił z nas kibiców na maksa!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cracsanh

Czyli światło zgasło .... Wodniczak zakpił z Was kibiców na maksa .... Sięgneliście dna niżej upasc nie można .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cracsanh

Dokładnie tak bo wy kibice te wszystkie wały tego grubego chorego człowieka tolerowaliście ..... i wcale mi was żal nie jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.