Dyskusja

ŻKS Ostrovia Stal Rzeszów

MDM Komputery ŻKS Ostrovia - PGE Stal Rzeszów
4 października 2015, 15:00

40 : 50
Relacja

WIERNY KIBOL

Czlowieku ja jestem dumny z Rybnika trudno nie weszli taki jest sport ale zato z Rybnika cala polska sie nie smieje ze ma trenera pijaka i klub ktory wylacza prad nie jest ci wstyt za taki klub

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

I tak Rybnik ma jeszcze szanse na Ekstraligę, w przypadku jeżeli Loko i Ostrów odmówią, a szansa jest bo przynajmniej ci drudzy nie mają kasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

Loko raczej nie dopuszczą, choćby Łotwa poruszyła niebo i ziemię. Mimo wszystko ja podobnie jak ty kopie Ostrów i kibicuję, aby to my albo Grudziądz bylibyśmy za rok w E-lidze.

| Odpowiedz
blokuj
Borysek ROW

Ja myślę, że Grabowski zostanie, ale jakby miał odchodzić to chętnie na stanowisku trenera widzę doświadczonych żużlowców typu Dobrucki czy Pawliczek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Czarne Diabły

Co to znaczy "kopie Ostrów"?
I jakim cudem "kibicujesz" Rybnikowi, skoro on już z walki o ekstraklasę odpadł?
Nie dość, że odpadł na torze, to jeszcze w ewentualnej walce przy zielonym stoliku jest za Ostrovią?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
omlet

A skąd wiesz że Ostrów nie ma forsy? Jedzie w barażach , bo to jest warunek jazdy w EL. Gdyby nie miał forsy , nie jechałby w barażach , po to , żeby powiększyć dług. Pomyśl trochę , a póżniej pisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Borysek ROW

Pogadamy jak przyjdzie czas zgłoszeń do Ekstraligi. Nawet jakby Ostrów znalazł forę, to znów nie będzie na transfery. I polecą z hukiem do Nice, gdzie znów historia zatoczy koło.
PS.Jutro baraże, więc nie gaście świateł. :D

| Odpowiedz
blokuj
arthoo

Przecież na tych barażach zarobicie - punktów pewnie co kot napłakał (szczególnie w Rzeszy), a jutro u was nadkomplet publiczności.

| Odpowiedz
blokuj
hej row

ty właśnie pomyśl jak nie pojadą to dostaną kare więc i tak by dług powiększyli później dostaną u siebie w tytę i pojadą do rzeszowa w rezerwowym składzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
obladi

aby jeździć w ee trzeba spełniać pewne warunki regulaminu których nie spełniało Loko. Teraz kolej na Ostrów. Spełnią je to pojadą a jak nie to następny jest Rybnik!

| Odpowiedz
blokuj
KENI

I tutaj kolego dobrze mówisz.Awans jest tylko wtedy kiedy wywalczy się go na torze.Niestety dla takiego Grudziądza i tego Obladi nie ma znaczenia.

| Odpowiedz
blokuj
KENI

Stary spływaj na swoje pierwszoligowe forum i dalej zastanawiaj się nad konkursami i castingami dla Grudziądza.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
KENI

Chłopcze już ci pisałem żebyś spływał na forum pierwszoligowego gkm i miał dalej rozkmine z konkurso-castingami.Dostać się na lewo do elity i po roku po sportowemu z niej spaść hahah masakra.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Czarne Diabły

Czyli jesteś po prostu zwolennikiem rozstrzygnięć zielonostolikowych a nie sportowych. Wolisz, gdy tytuły, awanse przyznaje się tym, którzy mają pieniądze a nie wygrywają zawody.
Dość oryginalne podejście, ja wolę mieć inne.
Sportowo miejsce w elidze należy się Loko. Jeśli nie im, to druga w kolejności jest Ostrovia. Dopiero potem może zgłosić się Rybnik. Któremu zresztą awanse przy zielonym stoliku zaczynają wchodzić w krew.

| Odpowiedz
blokuj
Borysek ROW

Jestem zwolennikiem walki na torze, lecz stwierdzam fakt, że Loko nie zostanie dopuszczone, a wy nie macie forsy. Więc raczej Rybnik albo znowu Grudziądz.

| Odpowiedz
blokuj
krzPB

W macie w ostrowie fajnie bo albo gasicie swiatlo jak wam nie pasuje wynik albo jak przegrywacie to zganiacie wszystko na trenera pijaka

| Odpowiedz
blokuj
kondi2000

Wstyd? Za co? Za to, że zdarzyła się awaria czy za to, że trener zachował się nieprofesjonalnie?
Wynik sportowy się liczy... Drugie miejsce w ldize, gdy nikt na nas nie stawiał! to jest coś. Jestem dumny z tego, że moja ukochana drużyna jest taka SILNA!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
arthoo

"Awaria" - czy ktoś (oprócz kibiców Ostrowa) jeszcze w to wierzy. Wynik sportowy -tak , byle fair (postawę trenera i prezesa pomijam, o to poniżej jakichkolwiek standardów).

| Odpowiedz
blokuj
LUK_ROW

na szczęście to nie konkurs ortograficzny daj mu spkój ;) -- ;) a OSW kolejny sezon i kolejny klip pt. "ŚMIECHU WARTE" :) POZDRO mam nadzieję że dziś wynik w ok 49:41 dla Ostrowa żeby "Rzesza" nie czuła się za pewnie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.