Wątek dotyczący artykułu

Siódemka sezonu PGE Ekstraligi

Sezon żużlowy dobiegł końca, znane są niemal wszystkie rozstrzygnięcia w PGE Ekstralidze. Nadszedł czas na podsumowania rozgrywek. Portal WP SportoweFakty wybrał siedmiu wyróżniających się zawodników najlepszej ligi świata, a wybór ten nie był łatwy.

przeczytaj cały artykuł


mari

Przeczytaj życiorys zawodnika zanim głupot zaczniesz pisać. Pierwsze kroki stawiał w Pawlowicach, nastepnie trenowal w klubie Unia Leszno. Skusili jego rodziców wysokim stypendium i licencję zdal w Pile.Nie uksztaltowali żadnego wartościowego zawodnika, tylko kupowali kolego niedoinformowany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
aras leszno

proszę oto co pisze w wikipedii o jarku :
Licencję żużlową uzyskał w 1998 roku w barwach Polonii Piła, choć starty zaczynał na położonym niedaleko Leszna minitorze w Pawłowicach, które później kontynuował w szkółce Unii Leszno. Po dwóch latach treningów w Lesznie, skontaktowali się z nim włodarze Polonii Piła, mający wielkie żużlowe aspiracje. Sternicy najmłodszego wówczas klubu w żużlowej pierwszej lidze, skusili Hampela i jego rodziców lepszymi warunkami do rozwoju i stypendium sportowym. Sprawa przynależności klubowej medalisty mistrzostw Świata dwukrotnie lądowała w sądzie, który dwukrotnie przyznawał rację rodzicom Hampela.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.