Wątek dotyczący artykułu

Prezes Polonii Piła po barażu: Kibice są dla mnie powodem do dumy

Polonia Piła przegrała barażowy dwumecz ze Startem Gniezno i nie awansowała do Nice PLŻ. Mimo niepowodzenia, pilski zespół także po porażce wspierała na wyjeździe kilkusetosobowa grupa kibiców.

przeczytaj cały artykuł

RaVi

kto byl na meczu napewno nie zaluje wspanialy spektakl pilskich kibicow oby wiecej takich wypadow w takiej ilosci i jakosci. O minusach nie pisze bo i po co:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spawn

SZOOOK!! To pierwszy Twój post RaVi w życiu, jaki napisałeś bez wytykania minusów! Świat się kończy hehehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaVi

Spawn nie o to chodzi. W Rawiczu mialem ochote oposcic sektor gosci ale tylko prze grupke ktora robila nam wioche. Ale widac ze Oni caly czas sie doskonala eliminujac czarne owce u siebie. Wiecej ta grupa nie pokazala sie na meczu wyjazdowym. A w Krosnie chyba Dawid rozmawial o jednym z nich z Kibicem Wilkow ktory byl pod wrazeniem i przyszedl do naszego sektora by nam podziekowac za obecnosc i stworzenie atmosfery u Nich. Zreszta chyba juz wszyscy widza ze to co robi obecnie FC podoba sie wszystkim w Pile i Ci ktorzy nie przylanczali sie do dopingu teraz robia to chetnie ale FC zasluguje obecnie by Ich popierac i szanowac na karzdym kroku. Jak juz mowilem minusy sa jeszcze ok ale zawsze jest cos do poprawienia by bylo lepiej. Obecnie jestem zbudowany ich postawa i wierze ze beda jeszcze lepsi bo zapewne beda. Oby jeszcze nasz zespol poziomem choc zblirzyl sie do nich to bedzie ekstraliga! Nawet to ze Gomolski wyraznie prowokowal nas w Gnieznie, z tad ta butelka na torze ale nie z sektora FC, spotkalo sie z ostra Ich reprymeda w tamta strone dla tego kto ja tam poslal. Jescze raz oby wiecej takich wypadow w takiej sile i w takiej jakosci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.