Wątek dotyczący artykułu

Prezes Polonii Piła po barażu: Kibice są dla mnie powodem do dumy

Polonia Piła przegrała barażowy dwumecz ze Startem Gniezno i nie awansowała do Nice PLŻ. Mimo niepowodzenia, pilski zespół także po porażce wspierała na wyjeździe kilkusetosobowa grupa kibiców.

przeczytaj cały artykuł

polonia1994

Widać że ten zarząd nie umie przekonać pana HS do sponsorowania na poziomie 1 ligi. Gdyby mieli zielone światło (pieniądze) to awans by był,(przykład Gdańsk).Coś jest nie tak na linii zarząd - HS. Poczekamy jeszcze z miesiąc i smrody same powychodzą na wieszch (długi itp.) Musi być nie ciekawie, a jak jest żle to czas pokaże.Coś nie gra w tej maszynie to widać gołym okiem!! Chciałbym tylko tego żeby nie umarło to wszystko Śmiercią naturalną, ludzie mają prawo mieć dość tej amatorki. Jestem z Polonią od lat 90 i mocno się zastanawiam nad odpuszczeniem kolejnego drugoligowego sezonu - cyrku emerytów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic122

Sam jestem mocno zawiedziony tym brakiem ambicji i brakiem woli walki o 1 lige który nasi zawodnicy w Gnieźnie pokazali, poza Dolnym rzecz jasna. To była żenada. Ale jeżeli chcesz żeby wróciły kiedykolwiek te piękne czasy lat 90-tych to nie możesz nie powinieneś odpuszczać kolejnego sezonu. Bo bez kibiców ten klub nigdy nie wróci na salony polskiego żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
polonia1994

Za klubem i Polonią zawsze będę, tu się nie zmieni nic - za polityką zarządu nie koniecznie. Za stary już jestem, na Łykanie głodnych kawałków o awansie!!Konkretna walka o awans wiąże się z pieniędzmi a tych panowie z zarządu nie potrafią zdobyć. Natomiast te co już są mogą odłynąć z powodu AMATORKI jaką zaserowano nam poraz kolejny w tym sezonie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fanatykspeedway65

Kibice jeżeli wy cały czas wierzycie w Stokłose czy da kase czy nie to już świadczy o nieudolności waszych działaczy którzy nie potrafią ściągnąć dotatkowych środków dla klubu.Jeżeli Rzeszów by tylko liczył na panią Półtorak to by nie wystartował w elidze?albo Tarnów na Azoty czy Wybrzeże na Zdunka.Więcej pomysłu na prowadzenie klubu przede wszystkim marketingowo .Zaczątek macie jakim są kibice głowa do góry a będzie dobrze.Powodzenia.

| Odpowiedz
blokuj
lipen

Stokłosa daje na klub kupe siana.Tylko niektórzy kibice stosują zasade ma dużo to powinien dać conajmniej milion.Dopóki nie dorosną to będą pisać takie głupoty :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.