Wątek dotyczący artykułu

Bracia Pawliccy czekają na odpowiedź Fogo Unii

W środę popołudniu doszło do spotkania Fogo Unii z teamem braci Pawlickich. Obie strony nie podpisały jeszcze kontraktów, ale jeśli klub przystanie na propozycję zawodników, będzie mogło nastąpić to w tym tygodniu.

przeczytaj cały artykuł

Corlleon

W Toruniu tez sie zapoznano z ich ofertą. Tyle tylko ze oni chcą być w pakiecie a Toruń bardziej ma reflektuje tylko za Piterem.Za Gomółę.Może GW czy Rzeszów bardziej mieli by miejsce na ich dwoje. Ale i tak pewnie sie dogadają u was.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

podaj mi swój nr tel. dam go 10 innym ludziom co też byli przy rozmowie z Piterem to Ci powiedzą . Ja Ci powiedziałem , nie chcesz to nie wierz. Ja widzę ze co niektórych bardzo bolą wiesci o Piterze i nie dopuszczacie ze moga odejsc i mieć swoje warunki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
The Warrior

Co mnie boli?! Odejdą to prZYJDZIE KTOś inny. Warunki to może stawiać boss a nie pracownik. Piotrek dostał ostatnio w Ryłko bo cwaniakowal, po finale w środę w domu dopiero się pojawił. Opowiadasz ludziom rzeczy które Piotrek gadał i to nawalony, litosci

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Nie był nawalony bo jechał w Gp na drugi dzień:P Zresztą to nie mój problem że nie wie co gada :) Puki co napisałem że są tylko do wzięcia w pakiecie - że osobno nie chcą nigdzie isc jak w razie nie dogadają się z Lesznem. Pawlicki senior mówi to samo , mówiłem ze będą mieli twarde warunki , sf piszą o tym samym. Mówiłem ze będą wołać więcej kasy ze względu na to że Emil i Niki dostali. A Piter po wejściu do Gp sie ceni. Tu piszą to samo. To że byli w innych klubach to piszą kibice od was nawet. Więc z czym się nie zgadzasz?:)

| Odpowiedz
blokuj
The Warrior

Ile dostali Nicki i Emil?! O widzę, ze juz nawet z seniorem gadales...... Piotrek jeśli myśli, ze GP będzie wyznacznikiem większego kontraktu to się myśli....... Edit kontrakty podpisane wczoraj, zgadzasz się, czy Piotrek nic nie mówił?

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Wiedze ze juz czepiasz sie na siłę . Czy to ważne ile dostali? ważne ze Piter ma za mało i woła podwyżkę :) Gdzie napisałem że gadałem z seniorem? Napisałem ze senior powiedział to samo dla Sf.Czytanie ze zrozumieniem boli? bo pisałem tez ze nie mam z Piotrem kontaktu na co dzień a ty mnie sie pytasz czy nic mi nie mówił o wczorajszym dniu. Kontrakty podpisane wczoraj ? przeczytaj tekst u góry - napisane że czekają na odpowiedź Leszna:) No spoko wszyscy kłamią itd nawet goście od was. Ty masz rację ,wszyscy inni to nic nie wiedza kabaret.w ogóle nei rozumiem co tak bardzo Cię boli? Donio zmieniełes nick ?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Corlleon

To wiem od kolesi od was, że ponoć była taka sama. Tak na serio to chyba nie wie tego nkt co tam było oprócz tego ze jakieś tam oferty były.

| Odpowiedz
blokuj
PrzemoUniaLeszno

Biorąc na logikę, nie mogła być taka sama. A wszelkim źródłom, nawet tych co rzekomo z Pawlickimi piwo pija, trzeba dać wiele rezerwy. Senior Pawlicki, oczywiście że chce dobrze, ale kiedyś przedobrzy. Wystarczy jeden słabszy sezon Pitera i zacznie to inaczej kalkulować. no ale to czas pokaże.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Ja o ofertach tylko wiem od waszych źródeł . Ale prawda do wszystkiego dystans trzeba mieć , światek żużlowy rządzi się swoimi prawami i wiele decyzji , tematów zmienia się z dnia na dzień. Mówią tak , potem dochodzi do jakiś innych rozmów czy to z klubem czy ze sponsorem i robią co innego. Wszak info niektóre potwierdzają media. Jednak za kilka dni mogą ulec zmianie.

| Odpowiedz
blokuj
ADASOS

Pawliccy w Gorzowie ? Oby nie, to byłby prawdziwy dramat i kwas w parkingu.

Jednak cała ta dyskusja uświadamia mi po raz kolejny, że prezesi w EL nie mają w głowach dobrze poukładane. Gwiazdy i gwiazdeczki w dalszym ciągu stawiają ich pod murem.

Gdzieś czytałem,że Zengota za sezon zarobił 700 tyś zł. A ile zarobił by w Szwecji za zdobycie podobnej ilości pkt ? Połowę ? I to przy dobrych wiatrach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.