Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dolny: Zrobię wszystko, żeby pojawić się w pierwszej lidze

Patryk Dolny był niekwestionowanym liderem pilskiej Polonii podczas niedzielnego meczu w Gnieźnie. 22-latek zapisał na swym koncie trzynaście punktów. Warto nadmienić, że młody zawodnik prezentował efektowną, a zarazem efektywną jazdę.

przeczytaj cały artykuł

muma

A powiedz mi skad bedzie bral kase na remont silnikow bo chyba nie wierzysz ze start bedzie wyplacalny no chyba ze na 2 ostatnie mecze barazowe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Niezaspokojony

Patryk nie jest głupi, nie pójdzie do źle wypłacalnego klubu. o Gnieznie mogą pomarzyć. Moim zdaniem Patryk czeka na rozwój sytuacjii, czy pojedziemy w NICE PLŻ. Bo pewnie zarząd dostał taką propozycje. A dzisiaj miało się odbyc spotkanie z Senatorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Niezaspokojony

Maja NICE powiekszyc , wymóg taki dała telewizja. I nie wiadomo czy wy dostaniecie licencje. Do WYbrzeża nie pojdzie napewno. Będzie czekał na rozwój sytuacjii w Pile, a ostatecznością jest odejście do innego 1 ligowego klubu. Poczytaj artykuł jeszcze raz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Niezaspokojony

Skad wiesz że Ostrów ma takie długi? Nie sądze... W sumie Cieślak i gwiazdy sporo pieniędzy biorą a mają bogatego Wodniczaka przecież. Myśle że to ściema i pojadą.

| Odpowiedz
blokuj
Niezaspokojony

Ściema napewno. :) Tak samo jak ktoś z Gniezna pisał, że jeden ze sponsorów tytularnych ma sie wycofać ze sponsoringu w 2016 co sie wiąże z brakiem pieniędzy. Zobaczymy co czas pokaże.

| Odpowiedz
blokuj
Ja z Piły

Mam nadzieję, że ściema, bo wątpię, że przy takim długu by gdziekolwiek pojechali w przyszłym roku, czego im nie życzę. Liczę za to, że Gniezno nie dostanie licencji i zacznie od 2 ligi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Niezaspokojony

Na to sie zanosi. 300 tys. długu z układu, do tego dolicz jeszcze długi za ten sezon bo zawodnicy napewno mieli niemałe kontrakty. Oni mysla ze cudem ponad 300 tys. załatwią do poczatku Grudnia. Niie ma szans. Raczej od 2 ligi zaczną, ale czekają na cud.

| Odpowiedz
blokuj
Niezaspokojony

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Gniezno nie dosc ze nie zasługuje na 1 lige, to gra na zwłoke wiedząc że ma niemałe długi. Blokuje do grudnia innej drużynie miejsce. A w grudniu juz nie bedzie zawodników dobrych na 1 ligowe warunki i bedzie trzeba znowu podziękować PZM-otowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ja z Piły

No właśnie i to jest najgorsze i tego się najbardziej obawiam, że jeśli dostaniemy zaproszenie do 1 ligi, to nie będzie kim jechać :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Niezaspokojony

To jest najgorsze, centrala wydluzyla im termin do 6 grudnia zeby wszystko zaplacili. Potem zadna druzyna z 2 ligi sie nie skusi, bo nie bedzie nikogo na rynku. Dzisiaj było ponoć spotkanie z HS. Jestem ciekaw jego przebiegu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pilanin

To jest niemozliwe bo do 6 grudnia sklada sie wnioski licencyjne a okienko na razie nie jest ustalone ale najprawdopodobniej bedzie w dniach 11 grudnia-31 stycznia

| Odpowiedz
blokuj
pilanin

na 1 lige jest dosc duzy wybor zawodników.Ale wg mnie Gniezno psim swedem sie utrzyma.Splaca 300 tysi,drugie tyle dlugu zroluja zawodnikom w kontraktach lub ugodach.Zobaczymy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Jack on tour

Jak wejdziecie to będziecie zbierać baty jak Start w tym sezonie. Nie potrafiliście wygrać w dwumeczu barażowym z zawodnikami, którzy przejechali sezon możliwie jak najniższym kosztem. Do wymiany mielibyście cały skład poza Dolnym i Rasmusem Jensenem.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
pepe

Co ma wspólnego skład z baraży ze skladem oszczędnościowym w Gnieźnie??? Piła czy II liga czy I to i tak prawie cały skład do wymiany. I zapewniam Cię ze skład z roku 2015 nie jednego I ligowca by ośmieszył. Szkoda że tylko w Pile, napewno będą zmiany i będzie ciekawie;)

| Odpowiedz
blokuj
pepe

Nie wiem co ma wspólnego Twoja odpowiedź na moją, ale ok. Wam życzę abyście stanęli na nogi, a my walczymy dalej i nigdy się nie poddamy;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RAFIK-START

Dla mnie wejscia boczna furtka.moze start byl slaby ale wygral ten baraz i jest w tej pierwszej lidze licencja bedzie w zeszlym roku tez splacilismy rate za ex i jest ta warunkowa nadal,w ttm roku tez tak bedzie i na pewno sklad ulegnie duzej zmiany.za duzo laczynski i sochacki w to wlozyli a w gnieznie szlaka sport nr 1

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Ja z Piły

Lepsza 2 liga niż długi i jazda oszczędnościowym składem w obawie przed jeszcze większymi długami :) Poza tym poczekajmy :) 300 tysięcy to dla Was zbyt dużo i pewnie tego nie zapłacicie, więc się pomyliłeś i 2 liga będzie w Gnieźnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.