Wątek dotyczący artykułu

Lamar Odom wybudzony ze śpiączki!

Nareszcie możemy napisać coś pozytywnego o stanie zdrowia Lamara Odoma. Po trzech dniach w szpitalu, były koszykarz nareszcie wybudził się ze śpiączki.

przeczytaj cały artykuł


JDW21

Niepokojące wieści o niewydolności mózgu Odoma to prawda...bo kto normalny bierze narkotyki? I to jeszcze w takich ilościach? Nie wiem czym tu się przejmować? Codziennie tysiące anonimowych ćpunków kończy gorzej niż Odom, ale że ten grał w NBA to cały świat się za niego modli. W ogóle nie jest mi go szkoda, przecież nikt go do niczego nie zmuszał...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mateusz Andryjiszyn

W 2006 zmarł 6-miesięczny syn Odoma – Jayden. To była tzw. śmierć łóżeczkowa. Ta tragedia przypomniała mu utratę matki, gdy miał 12 lat, a następnie śmierć babci, którą w przekazach bardzo często nazywał swoim najlepszym przyjacielem. Imiona całej trójki Lamar zawsze miał wypisane na swoich meczowych butach.

Cztery lata temu był pasażerem w wypadku samochodowym, w którym zginął 15-letni chłopak. Cztery miesiące temu w incydencie powiązanym z narkotykami zmarł jego przyjaciel z dzieciństwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.