Wątek dotyczący artykułu

Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix Polski w Warszawie

19 października rozpoczyna się pierwszy etap sprzedaży biletów na Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na żużlu. Zawody odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie 14 maja o godzinie 19:00.

przeczytaj cały artykuł

raciborzanin

Kto oglądał GP na Łotwie to widział,że tor wyglądał fatalnie podczas deszczu a zawodnicy chcieli kontynuować zawody. W Warszawie zawodnicy odmówili dalszej jazdy .Moim zdaniem nie tylko organizatorzy zawinili ,czyli PZMot ale zawodnicy także.Ja z znajomymi miałem bilety za 850 zł i więcej na narodowy się nie wybiorę, zadośćuczynienie za tamta zawody uważam za śmieszne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pavarotti

Dokladnie. Mialem przyjemnosc wielokrotnie bywac na GP w Cardiff i przewaznie tor byl w gorszym stanie niz na Narodowym a mimo to zawodnicy jechali. Organizatorzy dali ciala z maszyna startowa, na torze bylo pare dziur i kolein ale ogolnie nadawal sie do jazdy. Przyczyna przerwania zawodow byl protest zawodnikow. Witkowskiego nie lubie Olsena tez nie specjalnie ale to nie byla tylko ich wina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PRZEM 312

Jak nie była ich wina nie wypisuj bajek byłem widziałem tor popękał był niebezpieczny dlatego stale ktoś leżał o maszynie startowej nie wspomnę żenada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.