Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dudek nie chce odchodzić ze SPAR Falubazu. "To byłoby naprawdę ostateczne rozwiązanie"

W tegorocznym sezonie Patryk Dudek wystartował w trzech meczach SPAR Falubazu Zielona Góra. Ostatecznie średnia biegopunktowa "Duzersa" wyniosła

przeczytaj cały artykuł

HDZapora

Co za zbieżność!!! Jednego dnia ukazują sie na SF dwa artykuły Jeden o tytule "Bracia Pawliccy bliscy porozumienia z Fogo Unią". drugi "Patryk Dudek nie chce odchodzić ze SPAR Falubazu."
Wbrew pozorom nic te treści nie łączy....ale tylko wbrew pozorom;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Czym tu się dzielić ...to proste. Jest trójkąt Falubaz , Gorzów , Leszno. W tym trójkącie wszystko zależy od ruchu braci:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Falubaz jest w najtrudniejszej sytuacji, bo nie mam atutów.
No dobra widzę to tak.
1/ Bracia zostają jest status quo
2/ Braci nie zostają..lądują w Stali...w Lesznie jest wtedy Dudek
3/ kto wtedy do Falubazu? No ktoś ze Stali.:D

| Odpowiedz
blokuj
KATO

he,he dobre. Jak mam oglądać Gapińskiego to lepiej niech Potoniec jedzie. A propos Pawlickich - \w Gorzowie też ropa w korycie Warty nie płynie raczej. Nic to, nauczony zeszłosezonowym sezonem ogórkowym puszczam wszelkie dywagacje SF, Ostafa i innych wróżbitów mimo uszu. życie i tak swoje przyniesie. Pozdrawiam Konradzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HDZapora

Tyle że to nie wizja Ostafa, tylko moja...fakt,że może spożywanie pieczarek też daje takie efekty jakim uległ Lewis Carroll pisząc "Alicje w krainie czarów";))))

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Dodatek nadzwyczajny

| Odpowiedz
blokuj
Άρτεμις

Ja cały czas jestem...tylko mało pisze..:)Nie chcę Wam przeszkadzać w tak interesującej rozmowie..:) PS.Naprawdę nie miałabym nic przeciwko Patrykowi w Stali...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
bullet79

Gollob to inna bajka. ...poszedł na starość po kasę. ...a w Polonii nie jeździł cale wieki. ..z Patrykiem to zupełnie inna sprawa. ..może odejdzie. ..ale na pewno nie do Gorzowa

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

...nie do Gorzowa ? Problem w tym że granica pomiędzy "lubianymi" i "nielubianymi" klubami ma zupełnie inny przebieg w głowach kibiców i zupełnie inny w ocenie zawodników , ponadto my kibice rzadziej zmieniamy poglądy :)

| Odpowiedz
blokuj
bullet79

Pełna zgoda. ..wiadomo, ze kasa jest najważniejsza. ...ale co do Patryka..to chłopak zapewne ma kilka ofert. ...oczywiście, że ta z Gorzowa(nie wiem czy taka w ogóle jest)może być najbardziej korzystna finansowo. ..ale mimo to uważam, że Stal G z Patrykiem w składzie. ..to abstrakcja. ...Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Witaj .
Mi też Gorzów wydaje się mało prawdopodobny ale tylko dlatego że kondycja finansowa Stali ciągle jest ....taka sobie .
A Patryk z formą którą pokazał może wybierać i stawiać warunki do woli . Oby to nie był Toruń !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZG-Fenek74

Już Cię lubię.Jeszcze więcej takich wypowiedzi,a Duzers podpisze z nami kontrakt za grosze.Wypromuje się jeszcze bardziej,a później sami będzie robić pielgrzymki aby go zakontraktować :)

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Powiedz sam , jaki my kibice mamy wpływ na kontrakty zawodników ? Ani Ty nie masz wpływu na pozostanie Dudka w ZG ani ja nie mam wpływu na to by go nie zakontraktować . Jedno jest pewne , ja o nim w składzie nie marzę !
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Oczywiście że mamy raczej blade pojęcie o obecnej kondycji finansowej klubów . Faktem jest że dług systematycznie spłacany nie jest czymś nagannym !

| Odpowiedz
blokuj
MalinowySasha

Jak widać podejście klubu z Leszna do Jarka pokazało, że gdzie nie ma zgody tam nie ma jazdy. A wyzwiska i gwizdy na Jarka przy każdej wizycie na stadionie po zmiane barw pokazuje buractwo Leszna, bo to, że zawodnik nie dogada się z klubem nie znaczy, że ma w d*** kibiców. Choć może znajdą się u was, którzy potrafią pewne rzeczy zrozumieć i zrozumieć Jarka w co chciałbym wierzyć.- W końcu tak bardzo chcecie przypisać sobie tego wychowanka, a traktujecie go jak wroga. Pozdro z Piły

| Odpowiedz
blokuj
Gandalf.77

Wielu kibiców w Lesznie szanuje Jarka i jest mu wdzieczna za lata startów w Lesznie...jest chetnie zapraszany na rózne imprezy ale na ten moment część sponsorów nie chce Jarka w Lesznie ...a dlaczego to proszę zapytać Jarka, jak wystawił kilka firm które go sponsorowały do wiatru -on wie o co chodzi...
Natomiast normalni kibice szanuja go za wyniki i lata startów-ja również

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.