Wątek dotyczący artykułu

Polonia Piła chce wystartować w Nice PLŻ. "Czekamy na telefon w tej sprawie"

Włodarze Polonii Piła przyznają, że chcieliby wystartować w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. - Na razie nie podpisujemy jeszcze kontraktów, bo czekamy na decyzję w tej sprawie - tłumaczy Tomasz Żentkowski.

przeczytaj cały artykuł

Best

Chociaż jestem kibicem Polonii Piła od 54 lat z przerwą na czas zawieszenia występów klubu w lidze, jestem zdecydowanie przeciwny temu, by klub z mojego miasta wystąpił w NICE PLZ w sezonie 2016. W konfrontacji z Gnieznem przegraliśmy i w tej lidze miejsce wywalczyła sobie gnieźnieńska drużyna. Jak nie spłaci długu, obie drużyny powinny występować w II lidze. Źle bym się czuł jako kibic, gdybyśmy jeździli w I lidze tylko dlatego, że gnieźnieński klub nie ma pieniędzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Ponoć Patryk Dolny do nas przyjdzie w SKS będzie miał szansę się wypromować po za tym ważne kontrakty mają Tarasienko , Tungete i Thorssell :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ja z Piły

Po pierwsze Dolny jest zbyt rozsądny, żeby iść do zadłużonego klubu, po drugie on zostanie w Pile :) Słyszałem, że Hampel u Was ma podpisać, bo jesteście wypłacalni i można Wam ufać, a jak dobrze wiemy, w Zielonej go trochę porobili na pieniążki, dlatego rozważa Waszą opcję i podobno jest blisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AMON

Patryk sam zdecyduje ale z tego co wiem porozumienie jest możliwe on nie chce dalej startować w 2 lidze .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Ja z Piły

Mówił co innego :D Widzę, że wiesz więcej. Możesz zdradzić w takim razie szczegóły, o co chodzi z Jarkiem? Czy on Waszą ofertę rozważa poważnie, czy jak każdy - lekceważąco, bo i tak byście się nie wypłacili?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ja z Piły

Tak samo nie ma tematu Hampela, jak nie ma Dolnego. Mam nadzieję, że się nie obrazi, bo to w sumie ujma i to duża, jeśli takiego zawodnika, takiej klasy jak on, przypisuje się do tak niewypłacalnego klubu jak Gniezno :) A tak całkiem poważnie, to chcielibyście mieć takiego zawodnika jak Dolny, ale niestety.. Będzie jeździł w 1 lidze, ale w Pile... Może kiedyś, jak zmienicie osoby rządzące w klubie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
AMON

SKS wypełnia postanowienia .licencji nadzorowanej ostatnia rata zostanie zapłacona do dnia 5 Grudnia 2015 roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Ja z Piły

Udowodnij mi to. Tak samo mogę napisać, że Piła dostała telefon od GKSŻ i buduje już skład na 1 ligę i zajmie miejsce Daugavpils, a nie Gniezna czy Ostrowa. Proszę Cię :/ Bo aż nie chce się z Tobą pisać. Masz szczęście, że lubię się ponabijać z półgłówków jak Ty i czasem lubię sobie z takimi właśnie osobami popisać, ale ile można...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pies pajonk

Co Ty zq bzdury opowiadasz,tu masz hwrmonogram w 2016 dalej splacanko

http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/423978/start-gniezno-zlozyl-propozycje-ukladowe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
FeciuStartGN

Nic nie wiadomo Amon znajac tych pseudodzialaczy i prezesow w GSKZ wszystko mozliwe. Mozemy byc w 1 lidze lub 2. Ja bede sie modlic abysmy jednak wystartowali w 1 lidze. Jak dotychczas pokazalismy ze wywiazujemy sie niezle z naszych zobowiazan, wiec ta 1 rata 300tys PLN moze byc przeciagnieta w czasie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
AMON

Feciu dobrze wiesz że jak miał być już koniec to nie było by baraży wiem że nasi raiderzy dostali kasę do ręki za mecze barażowe a te 300.000 zł zostanie spłacone do 5 Grudnia na 200% !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
FeciuStartGN

Wielki szacunek za ta wypowiedz. Widac ze jestes prawdziwym kibicem i sportowa rywalizacja na torze jest dla ciebie najwazniejsza. Mam nadzieje ze pan Lukasik i Sochacki znajda te pieniadze - przeciez oni biedni nie sa. Moga zawsze wylozyc z wlasnej kieszeni a potem sobie oddac w 2016 roku jak frekwencja dopisze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.