Wątek dotyczący artykułu

Ponad 2,5 mln widzów oglądało triumf Agnieszki Radwańskiej

Najlepsza polska tenisistka odniosła w niedzielę życiowy triumf, zwyciężając w finale turnieju Masters, w którym pokonała Petrę Kvitową 3:0. Oglądał to prawie co piaty Polak, który w tym czasie miał włączony telewizor.

przeczytaj cały artykuł

Seb Glamour

Proszę Cię tylko nie o polityce....ja jeśli już to apropos sportu przypomniał mi się taki stary żarcik.....Co robią bracia Kaczyńscy na korcie?Grają w siatkówkę.
Nie wiem czy będzie więcej tenisa w otwartej ale mam nadzieję,że ten wygrany Singapur da impuls nie tylko Adze:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jadro ciemnosci

Ale przecież wiesz o co mi chodzi. Ojciec Robert od dawna sympatyzuje z Pisem, Agnieszka ma negatywny stosunek do już teraz byłej władzy. Absolutnie cały salon medialny i establishment przez to jej no w sumie nawet nienawidził w pewnych momentach (tak samo jak zresztą Jerzego). Mieli interes jej nie pokazywać.
Dlatego piszę, że teraz raczej nie będą robić problemów w TVP by jej puszczać mecze na otwartym kanale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

Ja myślę,że ona już dawno się odcięła od tego wszystkiego....niestety parę lat temu Papa zrobił jej niepotrzebną reklamę polityczną i do tej pory nie może się od tego uwolnić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.