Wątek dotyczący artykułu

Start nadal bez porażki w Elblągu

Szczypiornistki Startu pokonały przed własną publicznością koszaliński AZS 32:24 i przedłużyły passę zwycięstw na własnym terenie.

przeczytaj cały artykuł


kkrzys

ŻENADA
Są kibice
Są zawodniczki
Jest klub i atmosfera
Czego brak?????
Brak trenera !!!!!!!
Komuś kto jest hardy i zarozumiały wydaje się tylko że jest trenerem. Pierwsza liga to pierwsza liga i tego nie można od tak przeskoczyć. Pozwólmy Pani trener w końcu wrócić do Dup.....gdzie jest jej miejsce. Mega trener siedzi na ławce i nic nie robi a Pani Unijat próbuje wypromować swoją zawodniczkę.Żenada
Gdzie jest zarząd klubu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
camel16

Czy wiesz że skład zespołu nie jest autorskim trenerki? Większość z zawodniczek w poprzednim sezonie w swych poprzednich klubach - głęboka ława. W ostatnim meczu jak i poprzednich wiele nie wykorzystanych sytuacji 100%-ych /sam na sam z 6-go metra/.Ze Startem w Elblągu co najmniej 12. Według ciebie trenerka sama ma wyjść na boisko i rzucać za swe zawodniczki? Uważasz że próbuje wypromować swą zawodniczkę? Którą? Najwięcej grająca ma średnią po 9 kolejkach ok. 5 MINUT na mecz!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.