Wątek dotyczący artykułu

Niesamowite emocje w Kutnie! Wielki powrót, dogrywka i wygrana Polfarmexu!

Teren w Kutnie wydaje się w tym sezonie nie do zdobycia! Gospodarze byli w niezwykle trudnej sytuacji w końcówce meczu z Wilkami Morskimi ze Szczecina, a pomimo to zdołali wyjść z opresji i wygrać czwarty już mecz przed własną publicznością!

przeczytaj cały artykuł

sokar

Przeczytałem wszystkie komentarze i tak naprawdę o grze nikt nic nie napisał. Nie będąc na meczu nikt z takiego pisania nic nie wywnioskuje. Tak jak napisał Barakuda plusem jest aspekt psychologiczny i to jedyny jak dla mnie. "Nie szło nam momentami koszykarsko " - tym razem TY mnie trochę rozbawiłeś. Jest to mój ostatni sezon z koszykówką w Kutnie dlatego też chciałem zobaczyć coś innego i po zapowiedziach zmiany koncepcji gry powiedzmy że się ucieszyłem, ale niestety na to nie ma co liczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Z punktu logistycznego i finansowego nie będą opłacalne moje wizyty w Kutnie. Może ze 2 mecze wyjazdowe zobaczę i to będzie na tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thebigone

No bo co tu pisać? Gra wygląda tak jak miała wyglądać. Ja też cieszyłem się na zapowiadane zmiany. Łudziłem się, że zobaczę jakiś progres jeśli chodzi o koszykarskie rzemiosło w Kutnie. Tymczasem kolejny raz 11/30 za dwa i 8/30 za trzy oraz 17 strat. Jest kolejne zwycięstwo i istotnie wysoka pozycja w tabeli. Dla zarządu klubu to bardzo dobra informacja bo taki rezultat zadowala większość kutnowskich kibiców. Pozwolę sobie zacytować jednego z nich: "I mam w dupie styl strategie itp.... , Mnie tez sie nie podobalo ale sie wygralo :)". Tu i teraz jest ok. A co dalej bo jeśli strategia na przyszłość jest podobna jak na te mecze to słabo widzę rozwój basketu w Kutnie.

| Odpowiedz
blokuj
kibickosz

Słabo widzisz rozwój basketu w Kutnie ? No tak. Ale czy naprawdę nie dostrzegasz , że na styl gry i jej poziom w głównej mierze wpływ maja zawodnicy i prezentowane przez nich umiejętności ? A to nierozerwalnie połączone jest z budżetem i wysokościa kontraktów. Pewnie każdy kibic w Kutnie pragnałby mieć w drużynie gibsona, franklina, blassingame , gruszeckiego itd itp. Można by pisac dalej. Ale trzeba grać tymi , których ma się do dyspozycji . Ja sie z toba zgadzam , że gra jest daleka od ideału. Ale litości - jak możesz napisać , że słabo widzisz przez to rozwój basketu w Kutnie ?? To co mają powidzieć w Lublinie ??? Co maja powiedzieć w Sopocie ? Co maja powiedzieć w Zgorzelcu ? Co maja powiedzieć w Starogardzie ??? itd. Czy przez to , ze w tym sezonie te kluby maja nizsze budzety też należy wnisokować , że koszykówka tam sie nie rozwinie a nawet umrze ? Stapajmy twardo po ziemi i cieszmy sie z tego co mamy. Pozdrawiam .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
sokar

Napisze krótko i nie chce mi się rozpisywać dalej w komentarzach. Wykonawcy wykonawcami, ale brak koncepcji i stateczna gra w ofensywie to zupełnie inna para kaloszy. Dzisiaj przepraszam wczoraj to chyba ze zmęczenia mordowała zona press popularna bardzo w graniu akademickim która ma na celu nie tyle wymuszenie straty (co jest oczywiście bonusem), a spowolnienie akcji przeciwnika i zabrania cennych sekund. Co w konsekwencji prowadzi do tego że na rozegranie pozostaje przykładowo 12 s i w przypadku Kutna jest już pozamiatane. Nie odpisuj już mi proszę bo ja swój udział w komentarzach kończę. Czekam na mecz z Czarnymi bo z Polpharma nie zobaczę.

| Odpowiedz
blokuj
Kobe Baran

4 akcje z rzędu grana ta sama zagrywka. już sam z publiczności widziałem kto gdzie pobiegnie. a co dopiero zawodnicy Wilków, którzy pewnie mieli nasz atak rozpracowany. dobrze się to skończyło dla nas. mieliśmy sporo szczęścia, że ten layup Gaines'a nie znalazł się w koszu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.