Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
Kerad1 ZG

A Tak serio to zasdroscilem kiedys Szkaluchowi bazgrania na kolorowo (zreszta wyjasnil mi jak to sie robi) ; i tak sobie kombinowalem co tu zrobic by choc troche wyroznic sie w tlumie no i wyszlo moze nie takie to piekne ale na pewno inne.... Po prostu lubie byc inny od ogolu ;))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kerad1 ZG

Hihi no moze zbyt mocno powiedziane (zazdroscilem)tak czy siak fajnie jest byc """oryginalnym""" fakt szalu te znaczki nie robia ale zawsze to """cos""" innego niz szara codziennosc :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

ale zawsze to """cos""" innego niz szara codziennos

Jasne, teraz ja Ci zazdroszczę...kiedyś będziesz musiał mnie nauczyć ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Kerad1 ZG

Spoko ostro pracuje nad udoskonaleniem tego patentu :)))hihi tak sie zastanawiam czy wy (np.ty) kiedys spicie ?????? reakcja i zaraz odpowiedz a z tego co widze po 2

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Teraz akurat właśnie wlazłem, tak wogóle to pilnuję internetów, ale spoczko dam Wam trochę od siebie odpocząć ;) Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.