Wątek dotyczący artykułu

Kolejny horror w meczu Vistalu i znów z happy endem! Energa nie przełamała serii

Trzeci raz z rzędu tętno szybciej biło kibicom Vistalu Gdynia. W Koszalinie doszło do prawdziwego horroru. Wicemistrzynie wyszły jednak z tego obronną ręką. Znakomicie dysponowana była Aleksandra Zych. Energa przegrała już po raz trzeci z rzędu.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Barwinek

Tasic nie grała nic. Janiszewska słabo. Nie ma Zych i Vistalu też. Brawo kibice obu drużyn!!! I brawo trenerzy. U nas widać progres, ale wystarczy na razie na... Nie grają u nas zmienniczki. Gry z kołem 2 akcje. Kontry 0. Karne dramat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadMannels

Widziałem je w niedzielę w Gdyni i grały solidnie, dużo lepiej niż w Elblągu, choć...gra się tak, jak przeciwnik pozwala ;) ps Hymn przed meczem ma się rozumieć był?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Barwinek

Hymn był. Super. Zawsze stanę za kibicami Vistalu bo to porządni ludzie... :-)) Oglądałem w niedzielę. Dzisiaj tylko Zych grała coś choć ta ilość bramek to wynik tego że u nas nie ma zawodniczek którym nie mogłaby przełożyć ręki 2 metry nad głową... :-) Mamy w Koszalinie najlepszy duet trenerski w Polsce, pytanie na ile to wystarczy?

| Odpowiedz
blokuj
Dejw010

Boże człowieku.... o czym Ty piszesz.. bo chyba nie o tym meczu co jest wyżej opisany...
Zaczynając to ciekawi mnie bardzo: skoro według Ciebie grała tylko Zych w Vistalu, to co np z Kordowiecką, która broniła karne, kontrataki i multum innych rzutów?
Zresztą... napisałeś, że "Tasic nie grała nic"... Czy ty widziałeś dynamikę ataku Vistalu dopóki Tasic rozgrywała? To, że nie zdobyła bramek, nie oznacza jednocześnie, że nic nie grała. Na rozegraniu pokazała się znacznie lepiej niż nasza Vala, która na 1 bramkę zrobiła przy tym X strat.
Pisząc, że " u nas nie ma zawodniczek którym nie mogłaby przełożyć ręki 2 metry nad głową" sam piszesz bzdury jak nie wiem, bo dobrze wiesz, że Michałów nie odstaje wcale wzrostem od Zych i akurat Michałów stała visa vi Zych, a że sam widziałeś ile razy sprawniejsza jest Zych i jak dwa razy minęła Michałów, że jedyne co było to 2 min kary dla nas.... Zych szybsza i znacznie bardziej skoordynowana niż Michałów, stąd tyle bramek.

A teraz najlepsze... "Mamy w Koszalinie najlepszy duet trenerski w Polsce". Gdzie Ty widzisz ten duet trenerski? Ile akcji według Ciebie (teraz to szczerze pytam) było rozrysowanych przez nasz duet trenerski? Wszystkie akcje to 100% indywidualność... Zero rozrysowania akcji.... O ile obrona faktycznie dziś na medal, o tyle atak kulał jak zawsze stąd taki a nie inny wynik. Bez zmian w sztabie szkoleniowym nie pozostanie nam nic jak obijanie się o miejsca 7-8. Jak dla mnie już sama zamiana ról duetu (Jankowski trener, Unijat-asystent) przyniosłaby OGROM pożytku.

Mecz ogółem super i można się tylko cieszyć, że tym razem nie było dwóch odmiennych połówek, a że zespół zagrał bardzo fajny mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
replay

Dejw010 do większości Twojej wypowiedzi się zgodzę, natomiast w błędzie jesteś co do cytuję: "Wszystkie akcje to 100% indywidualność... Zero rozrysowania akcji...." Większość akcji to były akcje zaplanowane i jak Ty to mówisz "rozrysowane" ale oczywiście kończy rzutem jedna zawodniczka co nie znaczy że była to akcja indywidualna. Na poziomie ekstraklasy nie można grać wyłącznie akcji schematycznych z góry zaplanowanych ponieważ przeciwnik wszystkie zaplanowane akcje zna z oglądanych relacji z poprzednich meczów. Tak można grać w pierwszej lidze. Tylko i wyłącznie improwizowane akcje mądrych zawodniczek przynoszą efekty w zdobywaniu bramek. Piszesz że tylko obrona była świetna a atak? Cały mecz w wykonaniu AZS był lepszy i ciekawszy od Vistalu. Szkoda, wielka szkoda że zabrakło skuteczności w karnych bo Koszalin zasłużył na zwycięstwo. A co do Unijat to powiem tylko tyle że to wielki talent trenerski.

| Odpowiedz
blokuj
BadMannels

Może i wielki talent ale wydaje mi się , że brakuje jej praktyki w superlidze u boku doświadczonego trenera. Ciekawi mnie co było przyczyną zamiany ról przed startem rozgrywek. Czy rzeczywiście trener uznał że Pani jest już gotowa do prowadzenia zespołu , czy po prostu tak mu się wpychała w robotę, że wręcz zmuszony był odpuścić?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.