Dyskusja

jerrypl typuje

przejdź na stronę użytkownika

Tom_J

Napisałem do Twojego wczorajszego postu:
Hi Jerry, chciałem się bardziej systematycznie ustosunkować do Twojego w sumie rzeczowego postu (to nie znaczy, że się ze wszystkim zgadzam), ale muszę odpocząć przez następne dni od tych dyskusji, bo za bardzo mnie to "wkręca". Zresztą częściowo odpowiedziałem już w późniejszych postach np. do Margoty i moje stanowisko znasz ...
---> Mógłbym ten Twój tekst wsadzić na razie na mój blog (plus tę moją odpowiedz)? może kiedyś podejmę próbę systematycznej odpowiedzi na tym blogu, nie "połebkach" i "na chybcika" ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Jak napisałem pod artykułem, chyba nie ma sensu wchodzić w środku dyskusji na mój blog. Myślę, że pod tamtym artykułem można równie dobrze albo i lepiej pogadać, jakby na neutralnym terenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆζαкαܠѵﺝћ

Przedstawiam Ci nowego prowadzącego Typera Serie A...jest nią małpa, ale nadal szakaluch ;)
[Tutaj miał być link do tego Typerka, ale syfy nie pozwalają mi wstawić:P Wierzę, że Sobie poradzisz;)]
Zaprasza Serdecznie do typowania 8.kolejki, która zaczyna się w sobotę o 15stej. Kolejkę zainauguruje HIT Napoli-Roma :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.