Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

margota

Pamiętasz nasze rozmowy o książkach ?
Czasami mi tego brakuje, nawet bardzo. Wiem, że praca, obowiązki rodzicielskie i nie tylko .....skróciły Twoją bytność na forum, ale może czasem uda Ci się być dłużej ?
Może Czarnulce też ?!
Miłego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Tak myślałam, że najważniejszym punktem będzie "... i nie tylko.."
W sumie to nie marnuje czasu ;))
Miłego Czarnulko, miłego :))

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мαяgιτ

Pamiętam te nasze rozmowy :)
Pod względem "czytalności" nic się u mnie nie zmieniło :)
Od tamtego czasu kupiłam sobie kilkadziesiąt książek .
Jeżeli chcesz miło spędzić czas , to polecam dzisiaj dwie książki, które zrobiły na mnie największe wrażenie sposód ostatnio przeczytanych.
Pierwsza to -Athony Doerr- Światło, którego nie widać
Druga -Dean Koontz- Szepty.
Będziesz zadowolona :)

| Odpowiedz
blokuj
margota

Dzięki Margolko :))
Ostatnio zaliczyłam całą serię Olgi Rudnickiej, wszystko :))
Natomiast polecam Carlę Montero : Wiedeńska Gra, Szmaragdowa Tablica, trochę słabsza Złota skóra. Z marketu przecenione Santa Monteflore "Włoskie zaręczyny" (będzie Ci się podobać), "Smak szczęścia" trochę mniej. Bonda "Pochłaniacz"...dobra ! To z ostatnich 2 mies. Jak mam stresa pochłaniają mnie książki :)
Dzięki za polecenie tytułów bo zauważyłam, że podobne mamy gusta.
Miłego Margolko, miłego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.