Wątek dotyczący artykułu

Olbrzymia sensacja, tego się nikt nie spodziewał! Koniec dominacji Władimira Kliczki!

Tyson Fury sprawił jedną z największych sensacji w historii zawodowego boksu. Skazywany na pożarcie Brytyjczyk po dwunastu rundach pokonał Władimira Kliczkę i został nowym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBA, WBO, IBF i IBO!

przeczytaj cały artykuł

marulek

Można zostać MŚ zadając 3 celne ciosy przez 12 rund? można! Mnie już chyba nic nie zaskoczy w tym boksie, jedna z najgorszych walk jakie widziałem, uciekające & przytulające się do siebie koguty i tak przez całą walkę...
Chciałbym żeby to była ustawka, bo aż trudno w to uwierzyć, że Kliczko praktycznie ani razu nie trafił Furego, który walczył bez gardy, z jakimś koślawym odchyleniem ala mayweather (tylko, że typ jest wielkości połowy ringu); w dodatku Ukrainiec sam sobie obił ryja o barki Anglika...majstersztyk.
Wilder, w tobie nadzieja...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
radol39

Marulek...a co robil twoj idol kliczko?myslal ze Jak do europy przyjechal chlopak od trawellersow to sie nazwiska przestraszy?widac bylo na treningach ze szybkosc tu wygra...wole gipsy Jak ukrainca.wreszcie mu ktos nosa utarl.jeszcze brata z siodla wysadza i tyle..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

Fury i szybkość, śmiesznyś... Kliczko dał d...w ogóle nie walczył, a Anglik ruszał się jakby nieskorzystał z łazienki przed walką. Z resztą w całej walce Fury oddał chyba z 2 celne ciosy, Ukrainiec sam sobie obił ryja o jego cielsko....z resztą, tak jak mówiłem, obaj nie zasłużyli na pas(y).
Mam nadzieje, że coś wyrośnie z Wildera, bo jeśli Kliczko ma tak walczyć, to lepiej niech nie wychodzi do rewanżu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.