Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Pawliccy odchodzą z Unii Leszno

Bracia Przemysław i Piotr Pawliccy nie będą startować w Fogo Unii Leszno. W czwartek oświadczenie w tej sprawie wydał klub oraz team zawodników.

przeczytaj cały artykuł

pierniczony

no właśnie nie boli,nie chcemy skonczyć jak Rzeszów czy Gdańsk,wszystko z głową........... Kildemand załata dziurę i być może Musielak zacznie lepiej jeździc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

A na jakiej podstawie twierdzisz, że Kildemand miałby być tańszy od młodego Pawlickiego? Bo ja wiem, że Falubaz zakończył już z nim rozmowy z uwagi na zbyt wysokie wymagania. Jeśli to prawda, że teraz chcą Pawlickiego, to to się kupy nie trzyma - nieprawdaż?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

Jakoś mnie to za bardzo nie interesiło. No ale jak tak, to nadaje się do nas - po odżywkach i maryśce będzie okowita. Tradycje trzeba podtrzymać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
szturmowiec

Powiem Ci coś więcej, co wydaje się nieprawdopodobne, ale jest faktem. Kildemand jest tańszy od Pawlickiego, ale starszego. Nie wszystko da się porównać bezpośrednio. Pamiętaj o tym. Mówię o tym, co Przemo zawołał na przyszły rok, grając na sentymentach i wykorzystując, że jest wychowankiem i kibice go lubią, a tym, co Pająk chce, jako nowy zawodnik, szukający stabilności po przygodzie z Rzeszowem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.