Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Pawliccy odchodzą z Unii Leszno

Bracia Przemysław i Piotr Pawliccy nie będą startować w Fogo Unii Leszno. W czwartek oświadczenie w tej sprawie wydał klub oraz team zawodników.

przeczytaj cały artykuł

szturmowiec

I co powiecie, koledzy z Leszna? O Tym to ja Wam mówiłem już dawno temu. Pamiętacie? Wszyscy na mnie naskoczyli i dawali sobie rękę obciąć za braci. Szkoda, że nie możecie poznać prawdziwych powodów odejścia Pazernickich, prawdziwych kwot, jakie zażądali i wszystkich tych rzeczy, które mają za uszami, a tego jest sporo. Powtórzę Wam to, co pisałem prawie 2 miesiące temu. To najlepsza wiadomość dla klubu. Otwiera się możliwość zbudowania mocnego składu. UL bez braci będzie dużo mocniejsza i zaoszczędzi sporo pieniędzy. A oni... cóż sami jeszcze zobaczycie, gdzie i jak skończą... Pozostaje im życzyć powodzenia w wiecznej tułaczce po Polsce i dużo szczęścia, bo tego szczególnie będą potrzebowali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szturmowiec

Mało kto traktował to poważnie, bo jak o czymś nie napisze się na SF, to - dla wielu - tak, jakby tego nie było. Ostateczną decyzję o odejściu z UL bracia podjęli jeszcze przed wyjazdem do Australii. Reszta to była szopka i medialne spekulacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TomdeX

Po pomimo wszystkiego wierzyć mi się nie chciało, że wychowankowie klubu mogą tak wypiąć się na klub i kibiców, zwłaszcza w Lesznie, gdzie jeździł przez tyle lat Adams, Balina...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.