Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak pierwszym wzmocnieniem Falubazu Zielona Góra!

Marek Cieślak będzie pierwszym wzmocnieniem Falubazu Zielona Góra. Już wkrótce powinniśmy także poznać nazwiska zawodników, którzy dołączą do zespołu.

przeczytaj cały artykuł

lancet1

Poczytałem i mogę powiedzieć, że szczególnego entuzjazmu nie widzę. Panie Senatorze jeśli jest taka wola sponsorów i dzięki temu będzie więcej kasy w klubie to ja też się cieszę (choć umiarkowanie), że człowiek w wieku już emerytalnym jak chce PIS lub jeszcze młodzieniaszek jak postanowiło PO będzie jak napisał autor artykułu "nową twarzą Falubazu" Całe szczęście, że w żużlu mamy piękne podprowadzające bo patrząc tylko na chłopaków w kaskach i uśmiech pana Marka to widok mało atrakcyjny;-) Kończąc żarty, pan Marek w moich oczach nie jest już skutecznym menadżerem ale człowiekiem, który odszedł z mistrzowskiej drużyny bo dostał lepszą kasę w Tarnowie, wziął udział w niechlubnym spektaklu na zakończenie ligi ze swoim prezesem przed kamerami i mikrofonami. Należy się spodziewać, że dla weterana nie ma już żadnych hamulców i wydaje mu się, że może robić co mu się rzewnie podoba. liczyłem, że pan Żyto znajdzie uznanie w oczach działaczy Falubazu. Cóż, widać politycznie jeszcze nie ten czas, a może to stanowisko nie jest przeznaczone dla tylko 53 - letniego szczawika?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukaszek z Falubazu

A kto z nas nie pójdzie pracować za 40% więcej tego co ma obecnie?? Nawet bym nie mrugnął okiem w kierunku obecnego pracodawcy. Cieślak odszedł i mądrze zrobił wtedy teraz wraca i należy z tą informacją się oswoić aczkolwiek też uważam że Żyto byłby tym, który zrobiłby więcej. Jestem ciekaw transferów zawodników będzie dwóch czy jeden?? Cieślak coś tu na konferencji mówi o Hancocku co mi się bardzo nie widzi wolałbym raczej Łagutę ale ten chyba wybierze Grudziądz. Podoba mi się w klubie że nie negocjujemy z zawodnikami stawek ponad to co mamy a to już dużo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lancet1

"Lubię to" :-) Cieszę się, że się zgadzamy. Co do kasy mam podobne zdanie aleeeee, aleeee, nie lubię gdy MNIE na coś nie stać. Jako, że klub traktuję jako mój bo utożsamiam się z Falubazem i jestem jego fanem więc zabolało gdy sobie poszedł do "Jaskółek". Ale gdy pomyślę sobie, że jeżdżąc przez "100 lat" z lwem na plastronie postanowił pracować z Myszami i Jaskółkami to jak wielka moc przekonywania musiała być po stronie tych klubów;-)??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.