Wątek dotyczący artykułu

Polski Cukier wygrał z Polfarmexem!

Polski Cukier nadal w kapitalnej formie! Torunianie odnieśli już dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie Tauron Basket Ligi. Podopieczni Jacka Winnickiego wygrali na wyjeździe z Polfarmexem Kutno.

przeczytaj cały artykuł

Sparta 1978

Coś tam kiedyś pisałem o Korniejence...... PETARDA. Dajcie lepszą "4" choćby i w Zastalu. Po awansie z niższych lig Kutno w starciach z Toruniem KOMPLETNIE nie istnieje. Wszystko w tubeczkę. Niemniej jednak....., żeby tak za słodko na Święta nie było.......... to Polfarmex "walnie" ten play-offf z regla dolnego. Musi, bo innych po prostu nie chcę. A nie wyobrażam sobie walki w playoff bez "przyjacieli" z boiska.
A co do kibiców.... chyba zbyt często przez szmer kutnowskich kołatek, zdało się aż nazbyt wyraźnie słyszeć.... "twarde pierniki", " let` s go Toruń" .

Bez lipy....... goin`g home for Christmas............ :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xTheLongest

Czy byliśmy na innym meczu? Tylko pod koniec się uaktywniliście na tyle mocno, że Was słyszałem :) Pozdrawiam i do zobaczenia w Toruniu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sparta 1978

No do zobaczenia. Ale co z tego? Kochani.... Wyście zawsze dla nas number 1. Ale, że Wam dopier***y zawsze to co innego....:) No sorrry, musiałem to napisać.
Grajcie na play-off. Miejmy nadzieję, że pobijecie po tym meczu licznik wpisów, jak zawsze po Waszej wygranej:) aha, teraz pewnie skończy się na ok. 20 :)
Fajny mecz. pozdrawiam. Widzimy się na Bema.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.