Wątek dotyczący posta na blogu

Święta, Święta... i... co dalej kibicu...??

woj Mirmiła

Święta, Święta... i... co dalej kibicu sportowy masz począć?? Całe szczęście, że łaskawy kalendarz obdarzył nas niedzielą i możemy sobie w domowym zaciszu, ze spokojem, przy relaksacyjnej nucie... kontemplować dopiero co przeżyte w odświętnym nastroju, w gronie Rodziny i Przyjaciół dni, często przy (…)

przeczytaj cały artykuł

woj Mirmiła

"...nieprzyjaciołom omeprazolu..."
:D Zdaje się, że tego specyfiku będziemy jeszcze długo po Świętach używali do straszenia naszych adwersarzy ;)))
U mnie również była golonka (ale z ostrym chrzanem), do tego reszta karpia, sernik, makowiec... a do wieczora daleko ;) - kopów nam za to nikt nie zasadzi, bo wszyscy dzisiaj postępują podobnie ;)))
Pozdrawiam i Wszystkim życzę pogodnego niedzielnego popołudnia :)
P.s. Nie wierzcie wagom, bo oszukują! Niedawno podczas przyjęcia do szpitala zanotowano mi 76 kg, a następnego rana ta sama waga wskazała... 86! (trzeciego dnia było 81 i więcej na ten sprzęt nie wchodziłem :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Woju.......nie wiedziałam, że taki zorientowany jesteś w tych specyfikach......ja tylko polegam na ranigaście hihihih, jak już jestem zmuszona skorzystać;)
Co Wy z tą golonką? Nie mogłabym nawet popatrzyć w jej stronę......brrrrr
Ps. Nigdy nie miałam kłopotów z wagą, ale dla zachowania dobrego samopoczucia, nawet na nią nie wejdę......tak na wszelki wypadek hihihi;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Na szczęście tych akurat wynalazków nigdy nie zażywam, szukając leku dla cierpiących z nadmiaru wchłoniętych kalorii wszedłem w google i od samych nazw przeszły mnie ciarki ;) Sama powiedz jak to brzmi w uchu: ranitydyna... brrrr! ;))
Co my z tą golonką? hmmm... ze słodyczy najbardziej lubię właśnie golonkę ;D
Marzami, dla zachowania dobrego samopoczucia przy ważeniu się dobrze jest pamiętać, że między optymizmem a dołującym pesymizmem jest jeszcze spokojny realizm :))
http://img2.demotywato...t5_600.jpg

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.