Wątek dotyczący posta na blogu

Święta, Święta... i... co dalej kibicu...??

woj Mirmiła

Święta, Święta... i... co dalej kibicu sportowy masz począć?? Całe szczęście, że łaskawy kalendarz obdarzył nas niedzielą i możemy sobie w domowym zaciszu, ze spokojem, przy relaksacyjnej nucie... kontemplować dopiero co przeżyte w odświętnym nastroju, w gronie Rodziny i Przyjaciół dni, często przy (…)

przeczytaj cały artykuł

woj Mirmiła

"...poprawiny"??? A co z corocznymi przyrzeczeniami (sobie i okolicom)? ;D
1. od Nowego Roku nie będę (odpowiednie wpisać ;))
2. od Nowego Roku będę unikał (.....)
3, 4, 5................ od Nowego Roku................. ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Pozazdrościć nieugiętej stanowczości... ileż potrzeba do tego hartu ducha i siły woli... nie ulegaj niecnym namowom do zmiany danego sobie słowa, życzę wytrwania w szczytnym postanowieniu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Jak ja Ci zamachnę tą szabelką to na pewno nie będę miał żadnych szans. Ale sama szansa zamachnąć się na Ciebie jest dla mnie nęcąca. Mordo Ty Moja! Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.