Wątek dotyczący artykułu

Anatomia upadku Stali Rzeszów

Włodarze Stali Rzeszów przystępując do sezonu 2015 zapewniali, że dysponują wystarczającymi środkami finansowymi na Ekstraligę. Wraz z końcem sezonu w klubowej kasie zabrakło 2 milionów złotych. Jak to możliwe?

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
AMON

Oczywiście "Caryca" pani Marta Półtorak zainwestowała przez 10 lat jako właściciel spółki 30.000.000 zł zdobywając jeden medal brązowy i zaliczając dwa spadki z e-lipy a na końcu wycofując się uśmierciła spółkę nawet Sukiennik i Terlecki przy niej to adepci DESTRUKCJI :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bruce Wayne

Czym uśmierciła??? Przecież zostawiła klub na zero, a jak odchodziła to kibice z Rzeszowa nie narzekali, cieszyli się, że wróci herb i nazwa klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

To już kibice Stali Rzeszów ci wytłumaczą w szczegółach ja jestem z Gniezna i na temat detali nie mogę się wypowiadać ale moje osobiste zdanie jest takie 30.000.000 zł wyrzucone w błoto 80% na zagranicznych najemników i wielka szkoda bo z takim sponsorem jakim była "caryca" Rzeszów mógł jechać swoimi wychowankami gdyby dano im szansę w "szkółce" a na pewno kilka talentów przez te 10 lat na pewno trenowało w Rzeszowie .

| Odpowiedz
blokuj
Bruce Wayne

To była jej kasa, więc w czym problem? 10 lat rządziła klubem i wszystko jakoś wyglądało, jeden sezon Marty nie ma i dwie bańki długu. Co do juniorów to może trochę racji i jest, ale z drugiej strony kto teraz bazuję na wychowankach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bruce Wayne

No ale sam napisałeś na początku, że anatomia upadku = caryca, a teraz piszesz, że tylko o szkolenie Ci chodzi, więc też nie masz argumentów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AMON

"Nie mam argumentów" już ci napisałem poniżej w moim poprzednim poście masz kłopot z czytaniem ze zrozumieniem ?

| Odpowiedz
blokuj
Bruce Wayne

Artykuł jest o długu, Ty komentujesz to w sposób jednoznaczny, że winna jest Marta, a później wykręcasz się szkółką. Więc kto ma problemy z czytaniem tekstu!!!
Sorry, że zająłem Ci trochę czasu, ale ciągnąć tego nie ma sensu!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bruce Wayne

W połowie z tych miast ilość juniorów jest ale jakość już nie koniecznie.
Posiadała akcję ale Mi bardziej chodzi o pieniądze które dawała na klub, w tym roku ich nie było.

| Odpowiedz
blokuj
ksolar

Jakość? Im więcej będą jeździc tym będą lepsi.
Skoro posiadala akcje to niech nie plecie głupot,że nie wiedziała o zadluzeniu spółki.Wycofała się w ostatniej chwili i to nie do konca,bo nadal miala wiekszosc akcji i zasiadala w radzie nadzorczej spółki.Jakby chciała odejść to oddałaby udziały za przysłowiową złotówkę jak to mowila w wywiadach.

| Odpowiedz
blokuj
Bruce Wayne

Ja przecież jej nie bronię, tylko chodzi Mi o to czy Łabudzki przejmując klub miał zerowy start czy też Marta zostawiła minus w klubowej klasie?? Wiadomo szkolenie zawaliła po całości i tu musicie zaczynać od nowa, chociaż jakiś czas temu czytałem o bracie Lamparta, podobno duży talent, a to zawsze jakiś początek??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ksolar

Start miał raczej zerowy.Łabudzki został prezesem w 2014 roku.Co nie zmienia faktu,że był marionetką.To jest jej człowiek.
Szkółka jest tylko co z tego jak nie dostają szansy,bo lepiej kupić niż wychować.Pod koniec sezonu doszło dwóch nowych juniorów.Po zdaniu licencji sprzet zabierają i radź sobie sam.Lampart dopiero za rok moze zdawac na licencję jemu akurat brat sprzęt zapewnia także nie ma problemu.Młody na betonie już śmiga,nabierze siły to i na kopie będzie trzymać gaz.Potencjał jest.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.