Dyskusja

Siatkarki nie pojadą na IO. Potencjał był, ale został niedopracowany. "Sztab szkoleniowy to nieudacznicy"

Polskie siatkarki nie pojadą na igrzyska olimpijskie. W ostatnim meczu fazy grupowej przegrały z Włoszkami 2:3 i nie awansowały do półfinału turnieju kwalifikacyjnego. - Wszystkie spotkania były do wygrania. Potencjał był, co pokazały dwa pierwsze sety przeciwko Rosji. Jednak trenerzy nie stanęli na wysokości zadania, żeby go dopracować na treningach. Do tego przeprowadzali zmiany za późno. Długo szanowałem Jacka Nawrockiego i mu doradzałem, ale teraz muszę jego i cały sztab szkoleniowy nazwać nieudacznikami. A największym jest ten, który go wybrał na trenera, czyli prezes PZPS Paweł Papke. Nie może być tak, że dobra gra zespołu wystarcza tylko na dwa sety - powiedział były selekcjoner kadry Andrzej Niemczyk.

obejrzyj wideo

grolo

Któż to, ukrywający się za enigmatycznym tytułem "Redakcja", wymyślił taki tytuł?? Przegięliście . Czy jesteście redakcją sportową czy szczujnią? Ogarnijcie się, "Redakcjo" bo co innego cytat w tekście tego rodzaju a co innego tytuł! To jest wręcz nieprofesjonalne. Chyba, że zwolna świadomie podążacie w kierunku skandalizujących tabloidów, gdzie tytułami walą jak obuchem w oczy... Miejscie trochę obiektywizmu i choć trochę dziennikarskiego profesjonalizmu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

A co to ma do rzeczy? Mnie chodzi o tytuł, który dała "Redakcja" w trybie twierdzącym, nie zaznaczając, że to opinia Niemczyka (któremu, jak wiadomo w temacie polskich siatkarek z obiektywizmem nie zawsze po drodze).
Mnie chodzi o nie o video (nic o nim nie wspomniałem!) a chodzi o news, który podpisała niejaka "Redakcja" - ciekaw jestem , kto konkretnie z redaktorów tak się "popisał", bo nie wierzę, ze podpisałby się pod tym profesjonalista. Chyba, ze taki "profesjonalista" z "Faktu" - taki od kontrowersyjnych tekstów, uderzających bez pardonu, najchętniej szukających jakiegoś kozła ofiarnego.. Po prostu bądźcie bardziej obiektywni, bądźcie bardziej wyważeni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

Niestety chyba podążają w kierunku o którym wspomniałeś bo tego typu nagłówki pojawiają się coraz częściej.....wprawdzie do takich omletowskich standardów jeszcze trochę brakuje ale widzę,że nad tym pracują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.