Wątek dotyczący artykułu

Kwal. do IO: Niespodzianki nie było, Polacy przegrali z Francją, ale wciąż walczą o Rio

Po dwóch bardzo zaciętych setach Biało-Czerwoni opadli z sił, ostatecznie przegrali z reprezentacją Francji 0:3 i w niedzielę zagrają o trzecie miejsce z Niemcami.

przeczytaj cały artykuł

jaet

Najważniejszy mecz będzie jutro. Tu nie ma miejsca na żadną frustrację. Francuzi są w tym momencie lepsi i tyle. Michał Kubiak trochę przesadza, rozumiem lekkie prowokacje, ale tutaj wychodzi bezsilność, a tego nie powinno się nigdy pokazywać. Jeżeli jutro po raz drugi przegramy z Niemcami, to znaczy że na Rio zwyczajnie nie zasługujemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Motylek

Witam czy my oglądaliśmy ten sam mecz, czy Panu Jaet piwo zaszkodziło? Francuzi wygrali szczęśliwie i tyle zwłaszcza w pierwszym i drugim secie !!! Brawo dla Naszych za walkę !! Brawo dla zastępców Żeliński , Konarski , Buszek , Możdżonek:),,Lekkie prowokacje'' - naprawdę ja się pytam ,który mecz oglądałeś? i po czyjej jesteś stronie francuz zaczął ,ale media tego nie pokażą , bo znając podejście Kubiaka jako kapitana ciężko Go sprowokować , ( nie raz były takie akcje i wręcz uspokajał swoich kolegów ) więc bez powodu by się nie wkurzył , a Pan Jaet przeciez lepiej wie bo był na boisku !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.