Wątek dotyczący artykułu

Kwal. do IO: Niespodzianki nie było, Polacy przegrali z Francją, ale wciąż walczą o Rio

Po dwóch bardzo zaciętych setach Biało-Czerwoni opadli z sił, ostatecznie przegrali z reprezentacją Francji 0:3 i w niedzielę zagrają o trzecie miejsce z Niemcami.

przeczytaj cały artykuł

Mudd

Kurczę, była jakość w dwóch pierwszych setach ale chyba zabrakło tam trochę szczęścia. Dzięki chłopakom za walkę, której dzisiaj nie brakowało, trzeba powtórzyć to jutro ze Szkopami a powinno być dobrze. Rezerwowi pokazali że można na nich liczyć, Stefan powinien o tym jutro pamiętać.
Jakiś czas nie oglądałem siatkówki na najwyższym reprezentacyjnym poziomie i jestem zaskoczony jak jeszcze szybsza i dokładniejsza zrobiła się gra - dopóki zawodnicy nie są trochę zmęczeni, to prawie wszystko się kończy w pierwszym ataku, nieźle.
W finale życzę zwycięstwa Ruskim - Francuzi zdenerwowali mnie (szczególnie) tym pajacującym Murzynem i tymi swoimi pedalskimi kółeczkami w kwadracie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kristobal

Ngapeth to powinien w pierdlu siedzieć a nie hasać po boisku. Po pijaku rozjechał troje ludzi i jeszcze uciekł z miejsca wypadku. A potem taką kanalią wszyscy się zachwycają i jeszcze za wzór stawiają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.