Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Iwanek: Andżelika Kerber szerszeniem, który upolował pszczołę (komentarz)

Serena Williams w Australian Open 2016 szła jak burza, ale gdy dzielił ją jeden krok od 22. wielkoszlemowego tytułu w singlu rozegrała najsłabszy mecz w turnieju, a Andżelika Kerber potrafiła to w pełni wykorzystać.

przeczytaj cały artykuł


sekup

W erze Williams, każde zdobycie tytułu WS przez inne tenisistki jest sensacyjne. Takie też jest roztrzygnięcie tegorocznego AO. W ubiegłym roku sensacyjnie wygrała Penetta w USO, a w 2014 Na Li w AO. Zawsze z powodu jakiegoś nagłego załamania formy przez Williams. W 2013 sensacyjnie Wimbledon wygrała Bartoli. W zwycięstwie Kerber może tkwić zalążek rezygnacji z tenisa. Nie gra już Na Li, nie gra Bartoli, zakończyła karierę Penetta. Szarapowej udawało się wygrywać WS tylko podczas trapiących Williams kontuzji lub jej gorszej formy np w 2014 FO i Kvitovej Wimbledon w tym samym roku. Szarapowa jednak należy do tych nielicznych do których dołączyła Kerber, którym udało się pokonać Williams w finale WS. Na dobrą sprawę ta sztuka udała się jeszcze tylko jej siostrze Venus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.