Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska uspokaja. Polka zagra w Ad-Dausze

Agnieszka Radwańska z powodu urazu lewej nogi wycofała się z turnieju WTA Premier w Dubaju, ale nie zamierza rezygnować z występu w imprezie WTA Premier 5 w katarskiej Ad-Dausze.

przeczytaj cały artykuł

omi

Hahahah, długo!:D A Wiktorowski jak był tak jest :) Swoją drogą mnie ciekawi gdyby tak Agnieszką zajął sie trener uważany powszechnie z najwyższej półki.Hmm.Ale chyba do końca kariery nie zdecyduje sie na to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kici kici

Isia nie potrzebuje żadnego nowego trenera ,.to typowa samica alfa ,.obserwuje ją od początku, gra dokładnie to samo co dziesięć lat temu i tu się nic nie zmieni,. jedyny trener to był jej ojciec ,, każdy następny to jak mówi stanzuk ,.bagażowy ,ewentualnie przydupas :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mckazik

Twoje sukcesy z kotem o niczym jeszcze nie świadczą,a poza tym jeśli nauczysz go grać w tenisa to na sportowym forum będzie to godne uwagi.To było jednak pytanie retoryczne,ja znam na nie odpowiedz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kici kici

Aha,. bo Ty taki forumowy znawca jesteś i expert,. twórca jedynie godnych uwagi postów i weryfikator umiejętności trenerskich użytkowników ,.sorry nie wiedziałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.