Wątek dotyczący artykułu

Kiepska sytuacja jedynego adepta Startu Gniezno. "Nie mam nawet kasku"

Dominik Kopecki dopiero uczy się żużlowego fachu, jest adeptem szkółki gnieźnieńskiego klubu. W minionym sezonie 17-latek odbył wiele treningów, po których pragnął przystąpić do egzaminu na licencję "Ż", jednak to się nie powiodło.

przeczytaj cały artykuł


AMBROS

Autor artykułu jeżeli tworzy taki kontrowersyjny temat powinien zapytać drugą stronę, jeżeli pytał przedstawić jaka była odpowiedź prezesa klubu szkolącego adeptów sportu żużlowego w Gnieźnie.
Poza tym do do sezonu żużlowego pozostało jeszcze kilka tygodni i "sprawa kasku" z pewnością zostanie rozwiązana.
Dodatkowo nie znamy faktów co adept żużlowy usłyszał od działaczy(prezesa) gdy poinformował że nie dysponuje kaskiem z atestem przeznaczonym do sportu żużlowego? Dlaczego adept nie może liczyć na pomoc z klubu, jeżeli klub otrzymał z Miasta środki finansowe, jak i poza tym ze względu na okoliczność szkolenia tego jedynego adeptów sportu żużlowego klub z Gniezna płaci Miastu za wynajem stadionu tylko 1zł !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

Prawda jest taka ,że bizmesmeni kierujący Startem ,mający pieniądze na szkolenie od Miasta ,oszczednosciowy skład ,układ z wierzycielami zmarnowali szanse na wyjscie z zapasci ,a dzisiaj zachowują się jak dzieci ..pochowali głowy w piasek i zostawili klub i kibicow na pastwe losu.....mało tego, ich działania spowodowały fakt ,że dwa podmioty żużlowe jakie są zarejestrowane w Gnieznie nie bedą miały prawa wystartowac w 2017 roku...ten artykuł o kłopotach finansowych tego młodego adepta powinien doczekac sie pytan do pana Łukasika od włodarzy Miasta i radnych ktorzy przeznaczyli niemałe pieniądze na szkolenie młodzieży w 2015 roku... i na koniec ,czy wogole ktos tam bedzie chciał zrobic audyt? wobec milczenia Łukasika i Sochackiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.