Dyskusja

sympatyk żu-żla

przejdź na stronę użytkownika

Manhattan

Witaj Kolego.
Gdzieś wyczytałem, że będziesz na Memoriale Jancarza. Jeżeli nie będziesz miał nic przeciwko temu, możemy poznać się w realu. Miło byłoby zamienić parę słów przed zawodami. Jak zaopatrujesz się na moją propozycję?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Manhattan

Witaj.
Bardzo czekałem na Twoją odpowiedź i jestem zadowolony z jej treści.
Mam stałe miejsce na Memoriał, ligę i GP. Jest to wejście w pierwszy wiraż na górnej trybunie sektor 68 czwarty rząd.
Myślę, że jeszcze na kilka dni przed Memoriałem doprecyzujemy miejsce spotkania, aby nie szukać się.
Ja sezon mam zamiar rozpocząć dwa tygodnie wcześniej(12 marca), gdyż w Wittstock (Niemcy) ma odbyć się międzynarodowy turniej par z udziałem kilku rasowych żużlowców: Nicki Pedersen, Niels Kristian Iversen, Emil Sayfutdinov, Matej Zagar, Peter Kildemand, Andreas Jonsson, Antonio Lindbäck, Bartosz Zmarzlik, Martin Smolinski, Tobias Kroner, Matze Schultz, Michael Härtel, Christian Hefenbrock, Pawel Hlib, Tobias Busch, Steven Mauer.
Jeszcze raz dzięki za informację, trzymaj się ciepło i życzę powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.