Wątek dotyczący artykułu

LM: Bayern roztrwonił przewagę, ale nie przegrał w Turynie! Asysta Roberta Lewandowskiego

Po ciekawym widowisku Juventus Turyn zremisował z Bayernem Monachium 2:2 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Niemcy do 63. minuty prowadzili z liderem Serie A różnicą dwóch goli.

przeczytaj cały artykuł

Kamil Ochociński

Moim zdaniem Lewandowski nigdy by nie odniósł sukcesu we Włoszech i on do dobrze o tym wie.Gra obronna Włochów jest skomasowana i oparta na sile i taktyce,a on jest za slaby na to.Tylko Niemcy i ewentualnie Hiszpania,gdzie obrona jest liberalna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.