Wątek dotyczący artykułu

Stal Rzeszów dostarczyła dokumenty

Stal Rzeszów spełniła wymóg formalny i dostarczyła w terminie do Komisji Licencyjnej dokumenty. Ta wkrótce się z nimi zapozna i jeszcze w środę wyda werdykt.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
sympatyk żu-żla

Kolego naprzód należało by sobie powiedzieć.Kto w Rzeszowie został okradziony oraz poszkodowany,Przede wszystkim zawodnik,oraz fan,kibic sympatyk Rzeszowski, Kto kręcił machloje lewe kontrakty,jeszcze GKSŻ nie powiedziała końcowego zdania,Nazywając kogoś od złodziei należy to jednak uściślić,Ciekaw jestem co byś powiedział jak by to się stało GKM wszyscy jechali na Twój klub a Ty byś był nic nie winien jak byś się czuł,Na początku sezonu 2015 jak GKM szedł do ex ligi kuchennymi drzwiami napisałem że nie długo pobędą w ex lidze,Był taki mecenas polonista fan tegoż klubu minusy wstawiał i krytykował na każdym kroku,Przyszło co do czego i był wylot z hukiem na koniec sezonu japę mecenas zamknął,Kolego nie krytykuj nikogo jak nie wiesz jak sprawy się mają/powodzenia życzę,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Jestem za wsze za tym aby prezesi klubowi nie wsadzali klub w długi, To czy klub Rzeszowski nowy lub nie za wiele znaczenia nie ma gdyż wisi ogromny dług ,To należy spłacić,pozdrawiam,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JDaniels

Jestem ciekaw jak byś swojej żonie wytłumaczył że tyrasz cały rok a pieniądze dostaniesz za 4 lata! Taka ugoda tych z Rzeszowa. Rachunki za prąd, mieszkanie, gaz, telewizję i td,i tdto co by Ci powiedziała? Złodziejstwo i oszustwo! W Grudziądzu nikt nikogo nie robił w wała i porównując nas do nich jest wielkim nie taktem i brakiem wiedzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
sympatyk żu-żla

Kolego miałem taki w życiu swoim przypadek że właśnie pracodawca mi nie zapłacił wynagrodzenia za pewną pracę i się nie kwapił teraz komornik sądowy chodzi co miesiąc i płaci i po 200zł ile to potrwa nie wiem gdyż odsetki od tej kwoty też rosną,Proceder trwa już od 2011r Tutaj jest inna sytuacja dłużnik chce spłacić dług, Powinni prezesi sobie wziąć do głowy jedno i brać przykład ,,Rządzić się tak należy kasą aby została jeszcze na następny sezon, Kontrakty nie pisać z chmurki oraz że się poszuka sponsora,Zawodnik też nie maszyna człek myślący powinien też wiedzieć kontrakt wyciągnięty jest nie pewny ,lepiej stąpać po ziemi mieć kasemiejszą niż później jej szukać,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
sympatyk żu-żla

Kolego w tym zakładzie nie tylko ja zostałem okradziony z kasy ale jeszcze kilku nastu pracowników ,którzy też taki sam sposób odbierają dług, Nie nazwałem że zakład złodziejski tylko szefostwo to sami złodzieje a to różnica,Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
JDaniels

Rzeszów to nie złodzieje bo to miasto kumasz? Grudziądz jako kibice nic nie mamy do miasta ale Rzeszów jako klub to są złodzieje kumasz? Różnica jest widoczna. Kumasz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
sympatyk żu-żla

Rzeszów jak i Grudziądz są piękne miasta byłem tam nie jeden raz , GKM ,Stal Rzeszów to są kluby ,które mają zawodników i fanów nie kiedy są oszukani, Klubie bywają prezesi i wiceprezesi co źle rządzą można nazwać złodziejami słusznie, Właśnie tacy ludzie powinni odpowiadać własnym majątkiem . Inaczej było z klubami kontrakty z chmurek całkowicie by zniknęły, Zawodnik byłby postawiony na ziemi,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.