Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Liverpool zwycięski, potężna kontrowersja przy decydującym golu!

Nieprawdopodobne emocje na Selhurst Park! Crystal Palace prowadziło z Liverpoolem, a ekipa Juergena Kloppa zaczęła strzelać gole... po tym jak się osłabiła. Decydujący padł jednak w wielce kontrowersyjnych okolicznościach!

przeczytaj cały artykuł

BKSIK

Tu nawet sędzia główny dał karnego po konsultacji z liniowym. Pierwsza decyzja to brak karnego przynajmniej tak to wyglądało, potem szybka wymiana z liniowym i karny. Można napisac, że to dzięki liniowemu, on to wychwycił. Wstyd redaktorze pisać takie dyrdymały. Karny słuszny i koniec dywagacji, był kontakt, w zasadzie ścięcie kolanem, zajmijcie się lepiej jak karne idą bez kontaktu, ale wtedy to przechodzi bez echa xD Mi jedna powtórka starczyła na zobaczenie kontaktu a tu "o ile w ogóle miało miejsce" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Skoro pan przyznał, że był kontakt...
Benteke dołożył trochę od siebie, ale sprawa jasna. Marriner się z dej decyzji wybroni.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcins

Popieram, karny jak najbardziej słuszny. Kontakt kolana Delaneya ze stopą Benteke był zdecydowany, przerywający akcję. Widać masz dobre oko że wychwyciłeś to na raz, ja się musiałem przyjrzeć na powtórkach które oglądałem, ale boczny miał na to świetną perspektywę i wg mnie zachował się wzorowo. Świetna współpraca z głównym. Dla tych którzy mają wątpliwości - obejrzyjcie sobie ślizg kolana Delaneya i kontakt z lewą stopą Benteke na powtórkach z różnych kamer, przekonacie się.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.